[ NIKSICKO_PIVO @ 24.03.2013. 19:03 ] @
imam samsung nexus i u njemu android 4.1.2 i svaki program koji instaliram u njemu za snimanje razgovora ni jedan nece da radi a isti ti programi u drugom telefonu i na istom androidu radi bez problema! u cemu je stvar umije li ko da mi objasni ??? program se normalno instalira i on kao snimi razgovor ali kad ga upalim da ga odslusam nista se ne cuje !! mozda trebam da instaliram i neki program koji ce pustati te snimke ????
[ ZligorSt @ 25.03.2013. 17:01 ] @
Iz ličnog iskustava znam da je najbolji program za snimanje razgovora total recall . Naravno, program se plaća, ali može da se nađe i crack.
Elem, ne znam za 4.1.2 , ali za 4.0.3 sigurno moraš da imaš root kako bi ti radilo snimanje kako treba.

Koji program imaš?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 25.03.2013. 17:19 ] @
Uvek mora root, ako se radi pravo snimanje, a ne hvatanje ehoa iz slušalice.

Elem, nisam imao prilike da probam Total Recall, ali sa onakvim feedbackom na PlasyStoreu ne bih rekao da je najbolji.

Od ranih verzija koristim Call Recorder i vrlo sam zadovoljan, mana mu je jedino što ne radi na svim telefonima, tu je malo specifičan :) Ako si probao i ovaj, šta ti se kod TR-a više svidelo?

Nikšićko, svi imaju neke triale, pa probaj, nema ti druge.
[ bakara @ 25.03.2013. 18:47 ] @
Najbolja aplikacija za snimanje razgovora je auto call recorder https://play.google.com/store/...order&feature=related_apps

Radi odlicno, dzaba, je, snima automatski svaki razgovor i cuva 20 poslednjih razgovora, a njih mozes preslusavati, sacuvati, ili serovati.

Ovo nije aplikacija za nekakvo prisluskivanje vec je mnogo zgodna da ne morate juriti papir i olovku kada vam neko nesto diktira.
[ NIKSICKO_PIVO @ 25.03.2013. 19:27 ] @
probao sam total reccal i auto call recorder i ni jedan mi ne radi
on kao snii razgobvor i ostavi snimak ali kad upalim snimak nista se ne cuje :((
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 25.03.2013. 19:35 ] @
1. Je li ti telefon rootovan?
2. Za Call Recorder da li si instalirao Alsa Mixer?
[ bakara @ 25.03.2013. 19:37 ] @
Auto call recorder ne trazi root, cudno da ti ne radi.