[ radec @ 11.03.2004. 14:28 ] @
u favorits-u su mi se pojavile razno razne gluposti kao favorits adrese tipa travel ,adult, itd,kada ih dilitujem ponovo se pojave posle restarta kompa, a to mi se desava i sa home page adresom - uvek se otvara neki sajt sa reklamama. Naime gde da to izbrise da se ne pojavljuje vise
[ VRKY @ 11.03.2004. 14:38 ] @
Probaj sa SPYBOT-om ili nekim programom njemu sličnim
[ fanfon @ 11.03.2004. 15:08 ] @
U Control panel-Internet options resavas problem...
[ radec @ 12.03.2004. 05:43 ] @
Citat:
fanfon:
U Control panel-Internet options resavas problem...
voleo bi da mi neko

probao sam razna podesavanja internet options-a brisao u tep. int.files u int favor. coocies. itd , setovanja u admistrator tools-u, programe tipa Ad awere, x cleen,sistem mech.koristim updet.Avp 4.o ,ali ne pomaze ,GLUPOSTI ostaju na istom mestu posler restarta compa. i to u intrnet favor. i home stana IE, pa zato molim ljude DOBRE VOLJE da napisu PREDLOGE sta jos da pokusam da se ovog resim , ali ne i ono tipa format c:

[ fanfon @ 12.03.2004. 09:36 ] @
Pogledaj da ti se mozda u Startup-u nije nesto zakacilo. Nisam jos cuo da je nekom bilo tako drasticno kao tebi
[ mitar1982 @ 12.03.2004. 14:24 ] @
Poseti www.spychecker.com Tamo imas brdo programa, verovatno će ti neki od njih pomoći.
[ radec @ 12.03.2004. 18:01 ] @


Izgleda da sam resio problem i to uptrebom:adawera, spybota/nije nasao nista/ ,najbolje se pokazao CW shredder/poravio home page/ ali mi je najvise pomogao sistem mechanic 4.0 njime sam sve probleme resio tako da ga toplo preporucujem svima zato sto ima u sebi jos mnostvo drugih dobrih setovanja.