[ skuller @ 29.03.2013. 03:47 ] @
Treba da napravim jedan website gde ce se korisnici upload-ovati svoje video klipove i od nas dobijati neke poene za svaki klip i jedna posebna stranica na tom website-u gde ce stajati global ranking .. znaci ranking svih korisnika, tako da ce korisnik moci da locira sebe.

Za pocetak mi recite sa cime da pocnem, dal' da to bude joomla ili wordpress ili nesto trece?
[ cyBerManIA @ 29.03.2013. 12:41 ] @
Nesto trece.
[ skuller @ 30.03.2013. 02:06 ] @
malo konkretnije please.
[ marinsu @ 09.04.2013. 08:46 ] @
Evo ovako druze da ti objasnim posto niko ne zeli da se potrudi, vec ih zanima tvoj neki biznis valjda koji zelis da stvoris kako bih oni to napravili. Nemoj im nikad govoriti sta tacno zelis, mnogi zele da cuju sta ljudi zele kako bi ostali napravili i prodavali . E sad, za to sto si ti nabrojao da zelis na sajtu ce ti trebati prvenstveno i osnovno znanje html + css , zatim odlicno znanje PHP, javascript, mozda ajax ali za to nisam siguran. Tako da veruj mi to sto ti zelis da napravis, treba ti jedno 3 godine da ucis konstatno da bih sve naucio. Da vezbas, okreces, probavas i ostalo. Ja sam naucio za sada css i html. A i dan danas se nekad zapitam kako bese ide ovo kako ono. Jer ne radim svakodnevno. Sebi sam napravio jedan obican sajtic sa ubacenim kodovima koji je neko vec izmislio i doterao ga pomocu css -a a html ti svakako treba. Tako da moj savet na kraju krajeva, ako zelis da budes programer tj web programer baci se naucenje odmah, ako ne onda plati pa se klati I mozes pocet cak sto vise zaradjivati ako lepo vodis sajt