[ AlexGTI @ 01.04.2013. 10:34 ] @
Pozdrav svima.
Kao sto naslov kaze, ima problem na mom S3 sa Google Play uslogom.
Situaija je sledeca: Prilikom kupovine S3 i prijavljivanjem sa starim Gmail nalogom sa S1 javio se problem: Ulaskom na aplikaciju GP od dostupnih aplikacija daje mi samo 14 TOP FREE aplikacije i CATEGORIES gde prilikom otvaranja bilo koje kategorije ne daje mi spisak alikacija osim u slucaju ako se aplikacija nalazi na listi TOP FREE.
Ako prilikom posete Google Play Store-a na PC-ju, pokusam da skinem neku aplikaciju (scan-iram bar kod) tipa B92, Parking Manijak i sl. nakon ucitavanja Google Play-a u S3 izbaci mi prouku>
This item isn`t avalable in your country
Pokusao sam ROOT-ovanje Androida na neke verzije sa XDA, radi full par otvaranja i odmah vrati na staro. Menjao sam naloge, otvarao ih direktno sa aparata i sa kompa, isto se manifestuje.
Zna li neko koji mu je K.... i ima li resenje za ovo...
Imao sam istu frku i sa S1, dao ga bratu, otorio mu nalog na Gmail, sve mu radi perfektno...
[ ZligorSt @ 01.04.2013. 16:31 ] @
Probaj da formatiraš telefon, tj. vrati ga komplet na fabrička podešavanja i sve izbriši iz njega.

Nakon toga idi na google play i umesto da se prijaviš otvori novi nalog.
[ AlexGTI @ 02.04.2013. 09:45 ] @
Probano ali nece... Probao i sa MarketEnabler i radilo par dana pa opet cvrc...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 02.04.2013. 10:05 ] @
Probaj prići GP-u preko nekog proxyja. Za Telefon imaš Hideman i Tunnel Bear, a za PC ćeš se već snaći.

Verovatno ćeš prvo morati sa kompjutera, da bi uopšte na telefonu instalirao jedan od dva pomenuta.
[ S A J A @ 03.04.2013. 19:41 ] @
Citat:
AlexGTI:
This item isn`t avalable in your country


Možda je sad tako na Kosovu, pogledaj kod drugih.