[ markonatom @ 02.04.2013. 12:53 ] @
Dakle definitivno se ne razumem u stampace ali znam sta mi treba:) Evo izlozicu ovde moje potrebe pa ako neko ko ima iskustva moze to da pogleda.

Potrebno mi je da moze nekih 40str/min, ekonomicnije punjenje, pouzdanost, Lan, da ima i opciju skeniranja i fotokopiranja. Odvojio bih do 650e(mozda i malo vise ukoliko je neka dobra i topla preporuka. Ako neko ima iskustvo sa nekim odredjenim modelom ili je u toku sto se ovakvih stvari tice, puno bi pomogao.
[ dragancesu @ 03.04.2013. 07:06 ] @
Tesko je preporuciti neki konkretan model, ali za proizvodjaca nemam dileme, HP. Prijatelj ima takav Canon, ali ima problem sa skeniranjem. Stampa ide odma, ali kad hoce da skenira mora rucno da prebaci.

Lexmark takvih karakteristika ces naci "jeftinije" ali na prvi pogled jer na tri promene tonera moras da menjas valjak.

Video sam Samsung i korisnici su zadovoljni. Sa ostalima nemam iskustva.
[ markonatom @ 04.04.2013. 11:09 ] @
Pa bilo koja preporuka, ovako mi brendovi nista ne znace, zanimaju me modeli pa da lepo odem i kupim. Ako neko ima mozda preporuku za neku radnji iskljucivo ovih aparata a da je u Beogradu, mozda najbolje tmao da odem i pitam profesionalce...?
[ savgardns @ 05.04.2013. 10:28 ] @
Da li si mozda razmiljsao o Konica-Minolta Bizhub 164 ili 165, premda nemaju LAN, ali ako ti to nije presudno...