[ nindza@ @ 10.04.2013. 07:42 ] @
Moje postovanje pre svega,

Odmah da napomenem da ovo nije vezano za taze odovrenu zemlju Srbiju, kao novu clanicu paypal kompanije. vec da je ovo problem totalno druge prirode. Naime problem se sam po sebi javio, od kada je stara kartica istekla a ja zaboravio da dodam nove.

Pa se tako pojavio sledeci problem koji glasi ovako.

Citat:
We recently noticed an issue with your account. To see what you can and can't do while your account is limited, go to the Resolution Center.

Your account has been limited for more than 45 days. It will continue to be limited but you now have the ability to withdraw funds.
Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

Jun 24, 2011: We noticed some unusual activity on the credit card linked to your PayPal account.

(Your case ID for this reason is PP-001-353-945-426.)

This limitation cannot be appealed.

Image:



Naravno nalog mi je podavno otvoren i verifikovan, ranije je bio verifikovan samo payoneer karticom a od skoro vezan je sa payoneer, neteller, epayments Master Card karticama. Pisao sam im nekoliko puta, popunjavao razne ticket upite, pokusavajuci da dodjem do nekog ljuckog bica kako bi resio svoj problem, ali uglavnom sam dobio generisane mailove.

Pa sam mislio da pitam ovde da li se neko od vas susreo sa slicnim problemom.

Veliki pozdrav & Unapred hvala

[Ovu poruku je menjao nindza@ dana 11.04.2013. u 08:35 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao nindza@ dana 11.04.2013. u 08:36 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao nindza@ dana 11.04.2013. u 08:37 GMT+1]
[ MagicMaster @ 11.04.2013. 07:10 ] @
Pa šta ti kažu?

Ovo što piše je da su limitirali jer su primetili neobične aktivnosti sa tvojom karticom.

Jesi li probao da nju razvežeš i da dodaš neku drugu?

Koja je to kartica, neka od onih "ranijih", na mućku? ;)
[ nindza@ @ 11.04.2013. 07:28 ] @
Citat:
MagicMaster: Pa šta ti kažu?

Ovo što piše je da su limitirali jer su primetili neobične aktivnosti sa tvojom karticom.

Jesi li probao da nju razvežeš i da dodaš neku drugu?

Koja je to kartica, neka od onih "ranijih", na mućku?



Kada pokusam da ih kontaktiram, dobijam generisani odgovor da odem tu i tu stranu i procitam kako da verifikujem. Kada ih pitam a sta verifikujem kada mi je nalog verifikovan od otvaranja. Dobijem isti odgovor da odem i da verifikujem nalog . Kada pratim njihova upustva to sto mi oni navode da uradim nema ga nigde, ne postoji nigde u njihovom Resolution Center niti imam bilo sta u Resolution Center cases.



A od kada mi je nalog otvoren koristio sam kao i dan danas Payoneer Master Card karticu, sa njekom od njih sam i verifikovao. Ali kada mi je istekla zaboravio sam da je obirsem i da odmah dodam novu. Kada mi je sada stigla nova Payoneer kartica lepo i uredno je dodao, oni poskidali kao i uvek dolarice i sve je bilo ok.

Nalog je verifikovan


Dok mi se skoro nije ovo cudo pojavilo, onda sam dodao i neteller i epayments cisto da vide da imam nove kartice ali i dalje nista. Naravno tu je i Payoneer USA Bank Account ali opet nista.

E da ja mogu da povucem novac na USA Bank Account i sve to radi norlano samo stoji,

Citat:

Your account access is limited. Learn how to remove this limitation.

Image:



ali nemogu nista da platim.


[Ovu poruku je menjao nindza@ dana 11.04.2013. u 08:40 GMT+1]