[ zexxxx91 @ 10.04.2013. 16:23 ] @
Napravio sam svoj sajt koji bi hteo da ubacim u neki free hosting jer mi sajt nije mnogo velik, sajt je pravljen u wordpress-u. Interesuje me sad po nekom vasem misljenju koji je najbolji free hosting i kako mogu prebaciti svoj sajt i svoju bazu podataka na taj hosting?

Nisam nikad to radio, a sajt sam pravio licno za sebe pa bi zamolio za malo detaljnije objasnjenje.
[ marinsu @ 23.04.2013. 14:01 ] @
Pošto sad nemam nemru da ti dam baš baš detaljno objašnjenje, evo ovako: Odeš na 000webhost.com , tamo sam ja sebi napravio svoj site apb serbia iz rs. Međutim imaš šta oni daju, a šta ograničavaju, uglavnom za osnovne potrebe i za učenje kao i meni što treba da učim je dovoljan. Potom koristi filezila ili kako se već beše zove program preko kojeg pristupaš ftp fajlovima. E sad tu se nekad desi da zašteka ako ne koristiš npr 5 min ftp i hoćeš da uđeš u folder neki on kaže nešto u fazonu da ne može pronaći ili tako nešto, sačekaš da zi izbaci eror i onda teraš dalje bez problema. Napominjem to se desi ako budes stand buy ;) ili kako god. Ne znam kako si radio u wordpress-u jer to još nisam ni isprobao samo html i css radim za sad
[ Lighttwen @ 26.04.2013. 15:38 ] @
http://www.ag.rs