[ borisazekic @ 10.04.2013. 19:41 ] @
Pozdrav evo ovako otvorio sam paypal nalog u bosni ali jos nisam povezao sa karticom jer planiram uzeti ovu prepaid visa karticu..E sada posto imam jedan svojj sajt na kojem bi clanovi trebalo da plate clanarinu preko paypal-a zanima me dali je moguce ta sredstva prebaciti na ovu prepaid karticu i dali mogu ta sredstva koja stignu na moj paypal nalog koristiti za placanje nekih drugih usluga(hosting itd) preko interneta.

Izvinjavam se ali zaista nisam upucen oko ovog paypal-a pa ako mozete pomozite mi
[ Deni web dizajn @ 12.04.2013. 23:40 ] @
Kad ti neko uplati pare na pp naravno da mozes sa njima da kupis hosting ili sta zelis (ako ta firma prima pp).

Sto se tice visa iz bih moras da pitas u banci, poklon kartice hypo banke recimo mogu da uplate ali ne mogu da prime novac sa pp.
[ borisazekic @ 17.04.2013. 15:55 ] @
Hvala i imam jos jedno pitanje posto cu prepaid karticu uzeti tek za par dana dali mogu da primam uplate preko paypala pre nego sto verifikujem nalog tj povezem sa karticom
[ Deni web dizajn @ 18.05.2013. 01:30 ] @
Stojace da nije verifikovan. Jedan moj klijent nije uspeo dok jedan se hvali da je primio cak 4 uplate ali su iznosi bili jako mali par dolara.

U svakom slucaju nema skidanja para pre nego sto uneses karticu i prodje 30 dana.