[ sudurma @ 10.04.2013. 23:26 ] @
Pozdrav,

Nedavno sam posudio kameru od druga, Logitech V-UBQ42 QuickCam E1000, skinem drivere sa logitech stranice, instaliram, međutim na kraju instalacije piše da uključim kameru, ja uključim, međutim uopće je ne prepoznaje. Odem na My Computer desni klik, manage, drivers i vidim ono kao uskličnik kod tog drajvera i kod AUDIO DRAJVERA :O i nemam zvuka uopće, a kamera ne radi :S, uradim system restore, ponovim postupak, međutim problem isti.

Tu istu kameru uključim kući, na statični računar, predhodno sam pokušavao na laptop, i na statičnom ponovim postupak sa drajverima kao i na laptopu i kamera radi perfektno. Eh, sad da li neko ima ideju, savjet ili možda rješenje, ovog mog problema, a to je da drajveri iste kamere ne rade na laptopu i pri tome još naprave problem audio drajeverima, a na statičnom računaru rade odlično, bez ikakvih problema ?????

Tačno problem imam sa drajverom Microsoft TV/Video Connection Windows cannot initialize the device driver for this hardware. (Code 37)
Zatim sa Logitech QuickCam Easy/Cool Windows cannot initialize the device driver for this hardware. (Code 37)
U Sound, video game controllers:
BDA IPSink Windows cannot initialize the device driver for this hardware. (Code 37)
BDA Slip De- Framer Windows cannot initialize the device driver for this hardware. (Code 37)
Closed Caption Decoder Windows cannot initialize the device driver for this hardware. (Code 37)
Microsoft Streaming Clock Proxy Windows cannot initialize the device driver for this hardware. (Code 37)
Microsoft Streaming Quality Manager Proxy Windows cannot initialize the device driver for this hardware. (Code 37)

i još par njih da ne nabrajam, dakle kada skinem drajvere za kameru, pojavi se uskličnik kod gore navedenih drajvera i software ne može prepoznati kameru na kraju instalacije. Btw, kamera isprobana na još jednom laptopu, radi bez problema!


[Ovu poruku je menjao sudurma dana 11.04.2013. u 01:31 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao sudurma dana 11.04.2013. u 01:56 GMT+1]