[ parmin @ 14.04.2013. 21:14 ] @
Instalirao sam Google earth. Ranije sam ga imao instaliranog i nije bilo nikakvih problema. Međutim od pre desetak dana, je počelo, kada uđem na google earth, pokrene ga, pojavi se globus i ugasi se kompjuter. Onda sam obrisao program skroz, ponovo ga instalirao i opet isto. Gasi se. I to samo google earth. Drugi programi rade normalno. Inače, na C particiji od 88 GB, slobodno mi je 22 GB. Inače operat. siste. XP, procesor: AMD Athlon 64 3800+ 35 stepeni
Memorija 3GB 1-kanalna DDR2 Matična ASUS Tek M2N 40 stepeni
Grafika BenQ 256 MB WinFast PX7600 GT Extreme.
[ parmin @ 23.05.2013. 21:12 ] @
Evo da odgovorim sam sebi. Našao sam kako da rešim problem. Ako neko čita ide ovako. Sa neta se skine program i instalira, zatim idem na start, pa All programs, zatim stanem kursorom na Google earth i pojavi se padajući meni sa četriri ikonice. Otišao sam na 4-tu: OpenGL mod
i tu sam startovao i sve je u redu. Na onoj prvobitnoj, čim bi pokrenuo program i pojavi mi se globus, odmah se resetuje kompjuter.
A evo kako je čovek objasnio: trebalo je da prebacim u OpenGL mod. A ja se ubih tražeći, gde je taj GL mod. Kad neko ne ume da objasni...