[ nipikopolapafu @ 18.04.2013. 18:53 ] @
imam jako star komp i stalno mi pravi neke probleme, stalno nesto crkava. Crkne napajanje ja kupim novo, kad odjednom ne radi MIS, stoji na sred ekrana crko dabogda i ne pomera se pa koristim alt+shift+numlock

Mislio sam da je neki virus pa sam skrenirao- NIJE
mislio sam da se pokvario mis, pa sam ga zamenio starim- NIJE

Pre neki dan ja ukljucim kompijuter, kad gde cuda MIS PRORADIO i tako je radio par dana, kad odjedno poce da blokira , svetla na tastaturi krenuse u disko, ja reko explozija 100 %, i odjednom zatisije, a ni tastatura ni mis ne rade.
Ja ga restartujem, tastatura radi mis PONOVO na sredini ekrana i onda sam otisao da popijem lek za smirenje!!!
Pregledao sam ovde teme, al su ljudi uglavnom pronalazili resenja koja meni ne odgovaraju
Pretostavljam da je nesto sa strujom, kako da proverim sta je?
Specifikacije 1.8 gh, ram 512(DDR1) , kupio sam novo napajanje 500, a sva stara su bila mnogo slabija, da nije mozda zato? help
[ KrkaCiC @ 18.04.2013. 20:59 ] @
Najverovatnije te zeza kontakt
Posto nisi napisao verovatno imas misa na PS2,onaj prikljucak pored tastature
Nabavi za pocetak za probu nekog USB misa,i ako radi onda znas sta ti je ciniti
Mada kad si vec dao novac za novo napajanje,potrosi i par stotina za misa

Nisi napisao koju plocu imas,moze se desiti da USB misa moras ukljuciti u biosu
[ Kikins @ 10.07.2013. 22:16 ] @
Pozdrav, da li neko ima resenje za sledeci problem,
na racunaru sam pre nekog vremena menjao procesor, i svi usb prikljuci su premesteni u donji deo kucista,...
Neznam da li ta zamena ima veze, ali trenutni problem je mis koji ne radi nakon ukljucenja racunara.
Nakon svakog paljenja racunara, i podizanja sistema, problem s misem koji ne radi resavam tako sto usb misa utaknem
u drugi slobodan usb prikljucak i posle toga mis odmah proradi???
Sta se desava.Hvala unapred.