[ MarconiMarcvo @ 20.04.2013. 00:34 ] @
Pre svega bih se izvinio Adminsitraciji foruma ako sam postavio temu u pogresnom delu. Zamolio bih da je ne brisu, niti lock. Samo da je prebace u odg. kategoriji. Hvala

Postovani,
zovem se Marko Uskovic iz Zitoradja sam (Prokuplje). Ekonomska skola zavrsavam/zavrsena.

Zelim da otvorim konkurs za prijave osobe koje su iskljucivo +16 za sledece.
Odlucio sam da duboko udjem u svet "Auto Oglasa", prema tome zelim da otvorim sajt (sa zainteresovanima) o Auto Oglasima, prodaja automobila/kupovina/menjanje.
Mozda cete se zapitati zasto to otvaram kad vec ima 2 najpoznatija sajta za Auto Oglase, koje naravno necu da imenujem.

Koliko duboko zelim da udjem u ovaj posao, ukazuje to da sam se vec raspitivao za bilbord u Beogradu (put od aerodroma Nikola Tesla, prema gradu) da stavim svoju, odnosno nasu reklamu sajta. Zelim da napravimo nesto potpuno novo u svetu Auto Oglasa, puno puno ideja, puno puno novine da ubacimo sto mislim da nema nijedan srpski, pa ni strani Auto Sajt.
Trudicemo se sto Vise mozemo da postizemo najveci uspeh koji je u nasoj moci.

Sta treba posedovati osoba koja se konkurise:
-Pre svega da nije mladji od 16+
-Da je zainteresovan i ozbiljan u radu
-Da poznaje nesto od sledeceg:
*Programske jezike (HTML, CSS, PHP, JS...bar nesto od ponudjeno ili druge progamske jezike)
*Perfektan rad u PS-Photoshopu
-Da je minimalno 4 sata za racunarom.
-I naravno da ima volje i zelje za radom.

Broj za konkurs je neogranicen, nakon prijave i upoznavanje sa clanovima biracemo korisnike koji su naj zainteresovani.

Sta vi dobijate?
Prvenstveno u pocetnickoj fazi, nazalost, ne dobijate nista. Zasto? Iz prostog razloga sto ja cu finansirati sve od pocetka (naravno ako neko ima volje samnom da ulaze, nije problem), ako sve uspe i dostignemo neki vrhunac, zelim da svim mojim kolegama-Administratorima, Moderatorima dodelim za pocetak neku malu, skromnu nazovi platu koju cemo naravno svi zajedno odluciti.

Ponavaljam, zelim da napravimo nesto perfektno i nesto novo u svetu Auto Oglasa, da se izbijemo iz 0 na vrhu.
Ne zelim da gubim vremena sa neozbiljnim osobama, ako ste zainteresovani javite se na :

Skype: mareuskovic.1
email: [email protected]
Zamolio bih Vas da se ne odazivate na u ovoj temi na odgovorima, iz prostog razloga sto je nepotrebno. Naravno da mozete, nije problem ali bih Zeleo da se izjasnite na email sa sledecim upitima:
Zasto Bas vi:
Sta Vas je priviklo:
Vase znanje o progamskim jezicima/photoshopa:
Nesto o Vama:

Hvala svim korisnicima koji su procitali ovaj konkurs, i takodje srecno svima koji se budu prijavili. Bicemo VELIKA I OZBILJNA ekipa u svom radu i poslu.

S postovanjem,
Marko Uskovic.
[ KrkaCiC @ 20.04.2013. 01:07 ] @
Lepo je to sto si zamislio,i ne bih da ispadnem Mile kontras,ali osoba koja ima znanja iz neke od oblasti koje si naveo (PS/Prog) verovatno negde vec radi i zaradjuje dobru platu
Ja ti zelim uspeh u tvojoj ambiciji,ali sam skeptik da ce neko raditi na necemu sto mozda ne zazivi za DZ a u medjuvremenu to moze raditi za lepu svotu novca
Licno,po meni je onaj najbolji sajt za automobile zaista najbolji,druge i ne otvaram
Srecno
[ Deni web dizajn @ 26.04.2013. 18:18 ] @
Ja bi samo da kazem da je moj prijatelj potrosio 40 000eura dok mu nije dosao na nulu.

To samo za reklamu oglasnika, u sali mi kaze nikom ne smem da pricam rece da sam lud :)

Ostali troskovi koje ime imao su isto bili veliki, radnici, firma, lokal...

Znam slucaj za jedan nas sajt gde je covek za reklamu dao 140 000eura i na kraju propao zaradio mozda 1000eura. Nije bio oglasnik nego sajt drugog tipa...

Da bi se doslo na vrh treba godine rada, talanet, dosta para, to ne ide preko noci.
[ MarconiMarcvo @ 26.04.2013. 19:34 ] @
A nisam ja rekao da se ja "obogatim" preko noci ili tako nesto.