[ buyar menga @ 29.04.2013. 14:35 ] @
secan rad kolege volkswagen GAMA JEL IMA KO DA mi pomogne izgubioje kod model WZ1Z3X4838035 BLAUPUNKT MADE IN PORTUGAL UNAPRED HVALA
[ zica49 @ 29.04.2013. 19:52 ] @
Mada je ovo podforum za radiotehniku koju koriste radioamateri i slicno ali kad si vec tu da ne lutas rijesice se..
Trebas reci koji je tacno model GAMMA 2,3,4,5 ili neki drugi i trebao bi imati eprom programator da ti dam dump sa poznatim kodom da taj reprogramiras...
Isto treba da vidis koji je eprom u radiu 24xx,25lc160 ili 95160 pozdrav Ivica
[ buyar menga @ 29.04.2013. 20:56 ] @
postovani kolega ovaj serija je 3 gama i koristi 24c posto vise radim sa tv aparatima tay programator ne koristim zamolio bi nekako da mi naces tay prokleti kod nekako pod modela koi sam napisao unapred hvala ivica
[ zica49 @ 29.04.2013. 21:40 ] @
Koliko znam GAMMA 3 se nije bas mogla racunati preko nekog kalkulatora prema serijskom broju.Ako grijesim nek me neko od kolega ispravi,pre nekada davno sam to radio.Iz dumpa u epromu se moze iskalkulisat ali opet je problem programator.
TV serviser danasnjice bi trebao imati programator za 24cxx seriju eproma jer oni su u televizorima kao so u corbi.
Okej ako nemas programator najvjerovatnije neko od drugih TV servisera ima zamoli ga da ti isprogramira eprom.

Na ovom sajtu mozes naci dump za svaki auto radio....
http://wsady.elektroda.pl/main.php?d_start=0

Od mene toliko za programator se snadji na nekakav nacin pozdrav Ivica..