[ dotapro @ 08.05.2013. 09:16 ] @
Imali smo zadatak u skoli da napravimo programcic neki to je za vas prosto ali za mene je to tesko, nemojte mi samo ono zadatke resavaj sam, probao sam da ga rwesim sve sam uradio ali kada idem na debug nista se ne desava bilo na koje dugme ja kilknuo. ako neko moze da pogleda to i da kaze gde je greska za 2 dana trebam da predam rad. evo linka ka programu http://www.mediafire.com/?8te9qehv0y0tzuh
[ mish_ns @ 08.05.2013. 09:58 ] @
Probaj iz debug foldera da pokreneš .exe fajl.
Da li ti onda radi?

Probaj sa F7 ako se ne varam pa debug-uj program liniju po liniju, ili stavi negde breakpoint-e...
[ dotapro @ 08.05.2013. 11:06 ] @
nece ni onda druze, moze li neko da skine ovo i da vidi kod gde sam pogresio mada meni na error listi nema nijedna greska
[ Burgos @ 08.05.2013. 11:31 ] @
Ovo je C#, a i nisi sve okačio (nema koda za klasu Form1).

[ mish_ns @ 08.05.2013. 11:36 ] @
Kopiraj ovde kod.
Verovatno da nisi ni koristio _click event za dugmad, nego si ih samo poređao na formu...
[ Mihajlo Cvetanović @ 08.05.2013. 11:43 ] @
Jednu temu sam već poslao u čekaonicu i sad tema čeka da bude premeštena u forum za .NET. Prebaciću i ovu u čekaonicu.
[ brux002 @ 08.05.2013. 12:45 ] @
Kao prvo koliko ja vidim ti ne pitas vec zahtevas pomoc. Kao drugo - posalji ceo folder sa kodom i objasni malo podrobnije sta taj program treba da radi da ne bi mi morali da ovde provaljujemo. Generalno gledaj da uradis domaci kad trazis od ljudi koje ne poznajes da ti resavaju problem besplatno (mada uctivost nije na odmet ni u drugim prilikama)...

Help us to help you :)