[ trlaja @ 12.05.2013. 15:29 ] @
Ovako...kompjuter mi je stari 498 mhz,256 RAM-a,intel pentium III,graficka NVIDIA RIVA TNT2 MODEL 64 PRO.
Sve u svemu on je sasvim dovoljan za moje potrebe po konfiguraciji,ali imam problem sa usporenim videom,recimo filmovi koje skinem bez problema rade koliko sam primetio sam klasican XVID.avi format,svi ostali jace rezolucije HD DVD i drugi imaju kada ga pustim kompletnu desnu polovicu ekrana kao iseckanu i slika usporena da se ne moze gledati,a zvuk je cini mi se ok. I naravno na You tube nema sanse da se nesto gleda,sporo haos a ton je manje vise ok. Uradio sam cheking pretrazivaca,flash ok,java ok.imam instaliran K-lite codec pack. Pa eto ako bi neko prosvetljeniji od mene bio ljubazan da resimo problem :))
[ boskela @ 13.05.2013. 17:33 ] @
Malo ti je star komp, stigle su ga godine.. :)

Adobe Flash Player 11
System requirements
Windows

2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel® Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbooks
Microsoft® Windows® XP (32 bit), Windows Server 2008 (32 bit), Windows Vista® (32 bit), Windows 7 (32 bit and 64 bit), or Windows 8 (Classic and Modern)
Internet Explorer 7.0 or later, Mozilla Firefox 17, Google Chrome, Safari 5.0 or later, or Opera 11
512MB of RAM (1GB of RAM recommended for netbooks); 128MB of graphics memory
[ deedee5 @ 13.05.2013. 18:30 ] @
Probaj http://www.elitesecurity.org/p3284135
[ KrkaCiC @ 13.05.2013. 20:35 ] @
Bez uvrede,ali mislim da na 498 Mhz tesko da ces srediti YT da sljaka
[ trlaja @ 14.05.2013. 20:26 ] @
Hahha...dobro mi ispljuvaste komp,nema veze trebacu ja vama...nekad...valjda Salim se ma znam ja da je matora grdosija al sam emotivno vezan za njega,a i za kes jos vise pa mi se ne rastaje za novi Deedeee5 ova tvoja kombinacija sa starim flashom je za nijansu popravila stvar,ali ne skroz...i to nakon sto sam iskljucio akseleraciju a ne ukljucio!
[ KrkaCiC @ 15.05.2013. 00:22 ] @
Ta Riva tesko da ima neku akceleraciju
Mozda bi malo poboljsao stvar kod flash stvari nekom drugom-jacom grafikom. Mada malo bolje grafike za AGP su skupe,a i ne znam da li bi radile kod tebe na ploci.

Ja imam neki stariji komp Amd Thunderbird na 1,33 sa 256 rama i YT i uopste flash je tiha jeza kako radi i zato taj komp sluzi za muziku i filmove,i po neki surf, kad je ovaj zauzet

Za par desetina evra mozes kupiti pristojan komp koji ce raditi kao zmaj
[ trlaja @ 15.05.2013. 11:28 ] @
Ma da,vidim i ja da je vreme za novi ali ajde reko da pokusam ako moze sta da se doradi,posto igrice ne igram fakticki internet,film,muzika i to je to,ali izgleda da ni filmovi nisu vise sto su bili . U svakom slucaju hvala momci. Pozzzzz