[ centuriem @ 14.05.2013. 08:28 ] @
Zamenio sam displej na gore pomenutom modelu telefona, sve uradio kako treba, sto podrazumeva flet kabal od digitalajzera vratio na mesto, uz put kompletan telefon ocistio, izduvao, vratio bukvalno sve kako treba, telefon radi normalno, izvesno vreme, onda pocne sam da ,da se tako izrazim, tipka sam i otvara programe koji imaju precice na desktopu , ili skroz izgubi vezu u digitalajzeru kao da izgubi kontakt, malim pritiskom na deo kod zvucnika telefona telefon se normalizuje, ne razumem!?
Uradio sam i upgrade softvera, rootovao, misleci da je softver u pitanju, nista nije pomoglo?
Touch bi trebalo da radi ili ne, ili je flet dobar ili ne!?
Iskren da budem, ovo mi je drugi telefon u zivotu, kojem sam radio neku vrstu popravke, tako da se smatram laikom za ovakve stvari!!!!
[ JankoNIS @ 14.05.2013. 15:43 ] @
Jel kineski displej?
[ centuriem @ 14.05.2013. 19:14 ] @
ne bi trebalo da je neki skroz skart,25evra je placen, kupio sam ga preko interneta,dali su i garantni list, nije original 100%, mada sta kod nas nije kinesko!?
[ JankoNIS @ 14.05.2013. 23:37 ] @
Ne mora da bude lose ako je kinesko, ali ako je 25 evra prodajna cena, onda je sigurno skart. Za zamenu displeja na Galaxy s3 su mi trazili 170 evra. Ipak se vidi da je razlika u kvalitetu. Verujem da ti displej ne radi kako treba samo zbog klase proizvoda. Kupio si najlosiju klasu.

Druga stvar koja mi pade na pamet, ako si posle namestanja displeja nesto oko njega cistio alkoholom, mozda si odlepio flat kabl za digitajzer koji je zalepljen. Proveri i to. U najgorem slucaju, rasklopi telefon i podmetni nesto na mesto koje reaguje na pritisak.
[ centuriem @ 15.05.2013. 06:59 ] @
Slazem se sa tobom, ali displej radi perfektno, problem pravi touch, na mesto gde gubi kontakt vec sam postavio, da ga tako nazovem, podupirac, opet ista stvar, a sto se tice displeja i njegove cene, ne verujem da moze biti skuplji, osim ako je original, jer telefon kosta nov, oko 120 evra!?
Da sam nesto pomerio flet, ne bi radio uopste, dobar deo radnih sati radi perfektno sve, al' kad pocne da ''ludi'', traje to par minuta dok ga opet ne pritisnem na to mesto pri vrhu!?
Prilikom zamene ekrana morao sam da skinem i digitalajzer sa maske, ali opet ne bi trebalo da smeta ni to, jer ili radi ili ne!?