[ zerocool12 @ 15.05.2013. 21:44 ] @
Pozz.Imam jedan problem.Koristim wireless internet,u setu se nalazi antena,kabal i kartica.Imam 2 rutera,jedan je WL-118C+ i drugi D-Link DI-524. Hocu da napravim wireless konekciju,da kacim tablet i telefon preko wifi-a,e sad je problem sto ja ne mogu da nadjem na ovom WL-118C+ PPPOE konekciju,username i password,tj ne znam ni dal je u mogucnosti da podrzi,znam da moze da radi u duplex modu.E sad kako sam ja razumeo pricu od provajdera,trebaju mi 2 rutera da bi to moglo da funkcionise,i evo tu su 2 komada,ali sad ne znam kako da podesim. Pitao sam ih dal postoji mogucnost da sa lokalne arene spustim internet u 1 ruter i onda on da mi dalje salje signal,rekli su da je moguce ali nece da tako nesto rade,jer cesto dolazi do pucanja i nije pouzdano. Ako neko moze da mo pomogne bio bih vam zahvalan,bilo koji nacin i sa 2 rutera ili sa jednim,a da ide preko lokalne arene.
[ Predrag Supurovic @ 16.05.2013. 05:42 ] @
WL118C nije ruter neko ap bridge i to je dobro. Njega posj na wirless provajdera. Iz njeg auvedi kabal u WAN port na tom dlinku a dlink podesi da radi kao AP i to je to.

Mada, ja bi taj DLink bacio. Djubre je to nevidjeno.
[ zerocool12 @ 16.05.2013. 08:22 ] @
Problem je u tome sto ruter nema PPPOE konekciju... Moram da ubacim username i password,a koliko ja vidim na njemu(wl-118c+) nema.