[ zrne @ 16.05.2013. 19:22 ] @
Poz.
Dali mi netko moze napraviti program u pascalu treba mi mi za skolu?
1)upisi ime i prezime
2)ispiši broj znakova imena i prezimena
3)ispiši koja slova u imenu i prezimenu se ponavljaju i koliko puta
4)ispiši ime i prezime samo sa slovima koja se nalaze na parnim mjestima
5)ime i prezime ispiši unatrag

ako netko rijesi neka mi se javi na mail ([email protected])
puno hvala!!!!

[ mmix @ 16.05.2013. 19:26 ] @
PRAVILNIK:
http://www.elitesecurity.org/o/pravilnik/korisnici/

6. Ne tražite da Vam neko radi domaći zadatak

Ne očekujte da bilo ko obavezno odradi sav posao umesto Vas! Rado ćemo pomoći oko svakog problema u slučaju da Vam "gori pod nogama", pred neki ispit ili posao, ali morate da pokažete na delu da ste u stvari krenuli sa radom i zastali pošto ne znate kako dalje. Ako samo navedete zadatak i specifikacije, u zavisnosti od raspoloženja članova na forumu, možda će se naći neko da odradi kompletan posao, ali pošto to zavisi od entuzijazma samih članova, ne postoji garancija da će se i dogoditi! [ES] posetioci će Vam pomoći da bolje SHVATITE problem sa kojim ste suočeni, ali ponešto morate i sami da uradite!

A i temu si potpuno promasio, ovo je C++ forum.
[ zrne @ 18.05.2013. 21:27 ] @
Netreba meni rijesiti cijeli program ja znam rijesiti zadatke pod 1 i 2 ali 3,4,5 ne znam.
Taj program mi je vazan za zavrsnu ocijenu tako da ako mi netko moze pomoci oko toga bi bih zahvalan.
[ Nedeljko @ 19.05.2013. 11:48 ] @
3. Trebaju ti brojači, za svako slovo po jedan (koristi niz). Postavi ih sve na nulu, a onda prođi kroz string uvećavajući odgovarajuće brojače.
4. Prođi kroz string (for petljom sa brojačem koji označava poziciju u stringu, ali sa korakom 2) i ispisuj znak po znak.
5. Isto for petlja, samo što brojač koji označava poziciju u stringu ide odozgo na dole.

Je li sada lakše?