[ Cady @ 29.05.2013. 17:14 ] @
Hteo bih pitati neke malo iskusnije forumase da mi odgovorite na jedno pitanje u vezi dodataka za website: Da li je moguce ga na veb sajt postavim upload fajlova i download brojac zajedno, da kad gosti uploaduju neki fajl i da da se broji download tog fajla ??? Postoji li resenje za to ?
[ Radovan__III @ 29.05.2013. 18:59 ] @
naravno, uprosceno gledano download brojac je broj klikova na odredjni link , koji posle kada se klik ubelezi redirektuje korisnika na trazeni resurs
[ Cady @ 30.05.2013. 12:52 ] @
Hvala sto si mi pojasnio, ali dali znas sta treba za to ?
[ Radovan__III @ 31.05.2013. 17:11 ] @
Sta je sve potrebno zavisi od implementacije za koju se odlucis. Pre svega treba da izaberes jezik u kome ces raditi ili ako nesto nadogradjujes da vidis koji jezik je koriscen , nakon toga, treba da kreiras u bazi tabelu u kojoj ce biti veza izmedju resursa , njegovog id-a i broj koji ce oznacavati koliko puta je nesto skinuto.
Za probne svrhe ti nije potrebno ali kasnije bi verovatno trebalo da kreiras i neki automatski nacin punjenja date tabele novim podacima.
[ Cady @ 02.06.2013. 11:54 ] @
Hvala ti puno snaci cu se nekako, ali imam jos jedno pitanje. Evo ja sam poceo sa game develpomentom, pa me zanima kako svoju igru postaviti na svoj sajt na igranje online ? Veoma sam zahvalan onome ko odgovori na ovo pitanje.