[ Lapac_xXx_ @ 30.05.2013. 00:38 ] @
Pozdrav svim forumasima....

Planiram ovih mjeseci da otvorim internet klub. Znajuci da zivimo u savremenom drustvu gdje na svakom cosku ima internet i da to nije zanimljivo kao u pocetcima 2000ih godina ipak sam odlucio da otvorim internet klub. Moja zelja bi bila da ako ima ko kakvih prijedloga za ideju kako bi se moglo pristupiti korisnicima ili nuditi neke usluge koje nisu svakodnevne i koje bi privukle musterije. Usput sam planirao ubaciti kucanja tekstova, mali servis racunara, stampanje, fotokopiranje (lokacija bi trebala biti u blizini studentskog centra). Vjerujem da postoje originalne stvari da bi jedan internet klub uspio opstati u ova savremena vremena jer u cijelom svijetu jos uvijek opstaju i postoje ali vjerovatno imaju i neku foru za to. Ja sam eto dosao do ideje da uz Skype na racunarima stavim i one Voip telefone da je korisnicima lakse razgovarati putem skajpa.... Sada nastupite VI!
[ Deni web dizajn @ 30.05.2013. 22:19 ] @
Jeste da dosta ljudi danas ima laptop i telefon koji ima net.

Ali i dalje ima mesta za internet cafe, poznajem coveka koji radi u Beogradu taj posao i kaze da mu i danas ide jako lepo. Uvek ima onih koji zele da nesto otkucaju a nemaju kuci racunar ili im je kuca daleko (ne zive u istom mestu). Ima i onih koji cekaju nesto...

Recimo video sam net klub u nemackoj na zeleznickoj stanici koji je pun, cim sam video natpis 200m ja reko idem da vidim bas kakav je i da li ima ljudi...

U nemackoj je prosecna plata preko 2000e niko nema ispod 900e a racunari su jeftiniji nego kod nas. A posle sam proverio ima jos par u gradu i cisto sam usao da vidim. Ja sam isao u njih iz razloga sto mobilni internet radi malo sporo a ja sam imao sa saljem fajl od par gb... Lepo popijem pice pogledam malo na netu...


[ cyBerManIA @ 31.05.2013. 01:34 ] @
- Dzabe kafica uz 1h neta, na primer.
- Jeftiniji pristup WiFi sa licnog laptopa ili fona. Ovo mozda deluje cudno jer postoji gomila wifi hotspota gde bi imali pristup za dz, ali oni su uglavnom dosta ograniceni po pitanju brzine. Ti im das par Mb/s uploada i jea.
[ Lapac_xXx_ @ 03.06.2013. 14:07 ] @
Pa da vidis o tome nisam razmisljao, Wifi sa dobrom brzinom uz neku cijenu od mozda pola eura po satu a za koristenje racunara ne bih smio staviti vise od 75 centi po satu jer mi se euro cini preskupo. besplatna kafa je isto odlicna fora uz koristenje racunara i interneta... vidis ima dobrih ideja više glava je pametnije od jedne. Ja ne zelim otvoriti internet klub da bih se obogatio vec da radim u njemu i usput preživim....
[ Lapac_xXx_ @ 10.06.2013. 11:51 ] @
Niko nista???