[ dalibor-nk @ 04.06.2013. 14:04 ] @
pozdrav, imam sledeci problem.
imam hp pavilion sleekbook 15-b003sm i zadnjih par dana imam problem sa wi-fi, isprva sam mislio da je broblem sa virusima jer kad god pustim anti-virus da skenira( KAV koji je licenciran) i jos dva programcica spajbut i malver uvijek bi nesto nasli. ja zamjenim HDD jer sam imao novi da maknem tu soluciju sa virusima, ali posle ugradnje novog HDD isti problem vidim wi-fi ali mi uvijek stoji da je disejblovan.... inace na njemu je win7-64bita licenciran,.... sta mi predlazete, mijenjao sam i drugu wireles karticu ali nece da je pozna...


hvala unaprijed
[ gilopile @ 04.06.2013. 15:20 ] @
Da li si instalisao drajvere za taj wi-Fi? Da li reaguje Fn+(neki of F-ova za enable/disable Wi-Fi? Sta kaze device manager? Ako je pod uzvicnikom, idi na properties i iskopiraj nam Hardware IDS... Proveri i u BIOS-u da li je enable-ovan...
[ dalibor-nk @ 04.06.2013. 15:30 ] @
Da , instalirao sam sa sajta driver koji je za win 8 ali nece da radi,.... on u device manageru kaze da je uredno instaliran, ali funkcijski taster f12 koji je za wi-fi uvijek gori crvena lampica i ne reaguje na pritiskanje tj paljenje a kad rucno ocu da ga enejblujem on kaze da je uredno enejblovan iako stoji da je disejblovan
[ gilopile @ 04.06.2013. 16:25 ] @
Hm, bas cudno...Pokusaj da skines karticu i dobro ocistis kontakte, i usput nam napisi koji je tacno model ili procitaj sta pise na chipu, ako se vidi. Ako ne, prepisi nam Hardware IDS. Moguce da su krivi drajveri instalisani...Oce to, pogotovo ako je Intelova u pitanju, jer ima mnogo slicnih modela, a drajveri se razlikuju...
[ zoran_dojkic @ 04.06.2013. 18:31 ] @
Instaliraj Windows 8 i drajvere odavde http://h20000.www2.hp.com/bizs...p;taskId=135&swEnvOID=4132