[ slobodanka @ 10.06.2013. 13:05 ] @
Imala sam instaliran php 5.2.6 i pored njega sam instalirala php 5.4.16
Sve je ok radi, ali ja vise nemogu da pokrenem WampServer
pokrecem ga preko WampApache

Dakle sada ne mogu da pogledaj sve one detalje preko WampServer ikonice.

Kad sam instalirala sve je bilo ok dok nisam na WampServer ikonici kod PHP verzija chekirala verziju 5.4.16. Odmah se izgubila mogucnost daljeg koriscenja te ikonice, kako omoguciti da se i dalje koristi.

Koristila sam sledeci tutorijal:

http://www.youtube.com/watch?v=qgfg6MtegMg

Bitno je reci i da kad se ukuca
localhost/

prvo se pojavi sledece

Deprecated: Function ereg() is deprecated in C:\wamp\www\index.php on line 176

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in C:\wamp\www\index.php on line 179

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in C:\wamp\www\index.php on line 179

Deprecated: Function ereg() is deprecated in C:\wamp\www\index.php on line 176

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in C:\wamp\www\index.php on line 179

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in C:\wamp\www\index.php on line 179

Notice: Undefined variable: projectContents in C:\wamp\www\index.php on line 194

............................

A zatim ono sto i treba da stoji

O cemu se tu radi
kako pravilno podesiti sistem

Hvala !
[ Tpojka @ 10.06.2013. 13:25 ] @
Sačuvaj sve foldere iz www lokacije (ako ih ima), deinstališi sve pa postavi nanovo:
http://www.wampserver.com/en/

To je sve 10 minuta umjesto mozganja zbog čega se dešava to što se dešava.

Pozdrav
[ vuxor @ 11.06.2013. 06:16 ] @
Citat:
slobodanka:

Deprecated: Function ereg() is deprecated in C:\wamp\www\index.php on line 176

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in C:\wamp\www\index.php on line 179

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in C:\wamp\www\index.php on line 179

Deprecated: Function ereg() is deprecated in C:\wamp\www\index.php on line 176

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in C:\wamp\www\index.php on line 179

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in C:\wamp\www\index.php on line 179

Notice: Undefined variable: projectContents in C:\wamp\www\index.php on line 194


Ovo što se tebi ovde pojavljuje su greške. Naime, kada si instalirala noviju verziju PHP-a, funkcija ereg() i ereg_replace() se više ne koriste. Umesto njih koristi preg_match() i preg_replace().