[ Darko Lekic @ 11.06.2013. 12:34 ] @
Postovanje ,

Imam Alkatel 602d dual slim i dva broja u njemu jedan 064 i drugi 065

Problem je sa govornom postom odnosno preslusavanjem iste na broju 065 . Aktivirana je govorna posta slanjem odredjenog koda medjutim kada hocu da preslusam dospele poruke u mom govornom sanducetu trazi mi sifru za pristup i u MTS korisnickom servisu su mi rekli da treba da odkucam 1111 da bi preslusao poruke . Medjutim time nisam zadovoljan jer me nervira da ukucavam sifru za pristup i zelim da na neki nacin otklonim tu sifru da ne moram da je odkucavam ,pogotovu
sto kada preslusavam govornu postu na 064 broju mi ne trazi sifru za pristup. U MTS Korisnickom servisu su mi rekli da ne znaju kako se skida sifra sa pristupa govornoj posti , niti su znali da mi odgovore zbog cega na 065 broju je potrebna sifra a na 064 broju nije potrebna sifra iako se zapravo radi o istoj MTS mobilnoj mrezi . Da li je problem u telefonu , da li u njemu treba nesto podesiti pa da se sifra za govornu postu na 065 broju ne ispostavlja . Znam kada sam stavio sim 065 karticu stalno mi se pojavljivala sifra za pin broj ali to sam bez problema skinuo u mobilnom telefonu podesavanjem . Da li i ovom slucaju je potrebno podesavanje na telefonu ili je potrebno podesavanje na mobilnoj mrezi od strane operatera MTSa

[Ovu poruku je menjao Darko Lekic dana 11.06.2013. u 13:58 GMT+1]
[ zvezdasbg @ 19.06.2013. 14:24 ] @
Mislim da te šifre nemaju nikakve veze sa aparatom. To je verovatno do mreže.
E sad prefiks 064 sve može, dok su im ostala dva prefiksa malo falična. Imao sam ja svojevremeno problema sa 066 pre paid karticom (nisu bile dostupne mnoge promocije).
[ owim @ 20.06.2013. 03:55 ] @
@Darko, odgovorio sam ti već:

Pozoves 711, opcija 3, pa opcija 4 i isključis pristup sa sifrom.