[ rukaprav @ 15.06.2013. 13:41 ] @
zdravo,kupio sam danas dvd player pioneer dv 2022 i odmah sam probao da pustim dvd i divx filmove da vidim kako rade titlovi,dvd rade dobro medjutim divx filmovi imaju jako sitne titlove,prodavac mi je rekao da za ovaj model ima firmware da se skine na netu pa da moze da se podesi velicina titlove,medjutim ne mogu da ga nadjem,jel ima neko da mi pomogne ,da mi da savet ,sta da radim ???
Unapred hvala.
[ gilopile @ 15.06.2013. 14:50 ] @
Prodavac te slagao, jer koliko vidim, na oficijalnom sajtu nema nikakav firmware za njega. Ukoliko nisi zadovoljan i ako nije proslo vise od 7 dana od kupovine, vrati ga i dobices nazad svoj novac.
Pozdrav!
[ calexx @ 15.06.2013. 15:26 ] @
Da postoji na zvaničnom, možda bi bila i u samom plejeru. Nisu veća slova i kodni rasporedi izmišljeni sada.
Nekada se za Pioneer DVD plejere išlo kod Gufiaka ali ne znam da li još radi. Ne verujem da ima osnova za reklamaciju na osnovu priče jer je uređaj verovatno ispravan, kakav god da je. Pitanje je i da li uopšte postoji novi firmware, prodavac je verovatno nekad negde čuo da to može da se sredi na Pioneer plejerima i to mu je ostalo u priči.
Možda neko to prati, ja sam stao kod mog 470 modela koji je sređen. ;)
[ rukaprav @ 16.06.2013. 11:57 ] @
A jel moze preporuka za neki drugi model,druge marke koji ima titlove normalne velicine,ako moze tacna oznaka ,da znam sta da trazim,cuo sam da LG ima dobru velicinu titlova.
[ calexx @ 16.06.2013. 13:07 ] @
Nekada je i LG imao dorađeni firmware sa boljim fontovima, ne znam da li su to već ubacili u original ili i dalje mora okolo. Najbolje je da poneseš nekoliko diskova sa raznim varijantama i sve isprobaš.
[ rukaprav @ 16.06.2013. 20:21 ] @
Kad bi to bilo tako lako ,ja imam jos stari samsung televizor (ovaj klasican 54 cm) a on mi je pokazivao kako radi uredjaj na velikom plazma televizoru od 81 cm,a to definitivno nije isto,tamo su slova bila koliko toliko dobra sto se tice velicine titla,a kod mene na ovom mom televizoru moram da zabijem glavu u tv da bi video sta pise.
[ gilopile @ 18.06.2013. 05:02 ] @
Zaobidji te sklopocije i skupljaj novac za neki HTPC i resices sve probleme. Brat - bratu, ali dodje na to - kad sve oduzmes i dodas....
[ rukaprav @ 20.06.2013. 09:52 ] @
Koliko kosta taj htpc i gde moze da se kupi?