[ Biber91 @ 18.06.2013. 10:35 ] @
Pozdrav narode!Dali znate nesto u vezi ovog oglasa ''Potrebni Majstori: Zidari, Tesari, Armiraci,Moleri, i Fizicki radnici za rad na moru u Sloveniji -( Fiesa ).Rad je na duzi vremenski period. Smestaj i hrana obezbedjena. Kontakt tel: 062 83 87 656. Dragan'' Zavao sam i navodno lik mi kaze radi se 2 meseca pa 10 dana kuci,plata 1200e za majstora,trazio mi da posaljem 4200din,za put ja sam poslao i sada se uopste ne javlja na tel.ako neko nesto zna molim vas za odg.Hvala
Evo vam i link pa pogledajte :http://www.vasposao.com/2013/0...icki-radnici-at-brigate-d-o-o/
[ Deni web dizajn @ 18.06.2013. 12:35 ] @
A sta si drugo ocekivao da ti se javi, lepo si mu dao pare on te prevario i tu je kraj.

Zakon Srbije zabranjuje uzimanje para od nezaposlenog lica. I ni jedna ozbiljna firma to nece da radi, ti koji uzimaju i nisu firme nego varaju ljude tako.


Plata 1200eura plus smetaj i hrana za stranca je velike i tesko da ce neko dati i to sve bez ikakvog testa. Da li neko zna firmu u Srbiji koja daje posao na recimo 600-700eura bez testa samo se javis nekom iz albanije recimo?


Prosecna plata u Slo je daleko manja od 1200e ako se na to doda smestaj koji je dosta skup i hrana ispada da vam neko daje 1500eura.

Ovaki se oglasi obicno daju tako sto se stavi par zanimanja gde ima dosta nezaposlenih (Zidari, Tesari, Armiraci,Moleri,) pa onda na kraju fizicki radnik to moze svako da radi.

Ime firme koje je stavio Brigate doo cak bi rekao da nema nikakve veze sa njim nego da je lik uzeo ime neke gradjevinske firme cisto da izgleda ozbiljnije.

Kako si mu poslao pare? Licno ili preko banke/poste.



[ Deni web dizajn @ 18.06.2013. 16:11 ] @
Oglas mi je bio jako sumljiv pa sam zato poslao mail firmi koja se navodi u oglasu.

Oni kazu da nemaju nikakve veze i da se to neko lazno presvlja...

Ta firma je dosta jaka vidim na sajtu radila je dosta lepih projekata...

Tako da cista prevara...

Lepo prijavite coveka mupu pa neka ga oni trazi sramota je da ovoga ima kod nas sve vise i vise...