[ ib.kroki @ 27.06.2013. 23:13 ] @
Nemam fax mašinu, nemam računar sa modemom, a treba da pošaljem jedan fax.
Da li mi neko može iz iskustva predložiti najpovoljniji servis kojim bih mogao poslati fax u Grčku i naravno primiti odgovor.

Unapred hvala!
[ Lavlja_Jazbina @ 28.06.2013. 11:21 ] @
Pitaj u posti,ili neku firmu.
Zar nema firma u GR eMail?
[ ib.kroki @ 28.06.2013. 12:28 ] @
Treba da izvršim rezervaciju aranžmana, prosto neverovatno da ne prihvataju e-mail.
Izričito traže da im dostavim dopis faxom i da mi faxom odgovore.

Nemam komentar.

Poslao sam upit pošti i nisu mi odgovorili, a na njihovom sajtu ne stoji fax kao ponuda.
[ ib.kroki @ 28.06.2013. 13:32 ] @
Dobio sam odgovor, možda nekom bude od koristi.

Citat:
Poštovani,
Povodom Vašeg upita koji se odnosi na slanje i prijem faksimil dokumenta za Grčku, obaveštavamo Vas da faksimil dokumenta možete poslati/primiti iz bilo koje pošte koja poseduje faksimil uređaj.

Sto se tiče slanja faksimil dokumenta cena je formirana na osnovu zone kojoj određene države pripadaju. Za slanje faksimil dokument u Grčku, koja pripada I zoni, plaća se osnovna cena nezavisno od broja strana u iznosu od 90,56 dinara i prenos strane faksimil dokumenta formata A-4 u iznosu od 81,50 dinara što bi ukupno iznosilo 172,06 dinara. Napominjemo da, ukoliko imate više od jedne strane A-4 formata cena se uvećava za svaku novu stranu za 81,50 dinara.

Preuzimanje faksimil dokument formata A-4 iz Grčke iznosi 63,39 dinara. Ukoliko ima više strana formata A-4 iznos se uvećava po strani za 45,28 dinara.

Ukoliko želite, obavestite nas iz kog grada ili dela grada želite da pošaljete faksimil dokument, kako bismo Vam pružili informaciju koja je Vama najbliža pošta koja poseduje faksimil uređaj.

S poštovanjem,
Pošta Srbije