[ CS10 @ 15.07.2013. 06:58 ] @
Pozdrav,

Zanima me da li neko ima iskustva u projektiranju prostora za razne namjene, kao što su; konferencije, razne prezentacije, kongresi sa simultanim prevođenjem, raznim video projekcijama, snimanju nekih evenata itd.

Dakle radi se o kompleksnom sistemu za audio i video projekciju, simultano prevođenje, snimanje, i da to bude funkcionalno kao cjelina.

Što se tiče jake struje, odnosno rasvjete i upravljanja rasvjetom na moderan način, na tom području mi nije potrebna pomoć, jer s tim imam iskustva.

Interesiraju me samo mišljenja ljudi s iskustvom. Ovih "rekla-kazala", "moglo bi ovako-moglo bi onako" naslušao sam se posljednjih pola godine preko glave. I čak sam neke stvari isprobao, ali me zanima da li postoji neka da kazem uigrana shema prema kojoj se ti prostori projektiraju, npr. kao sto se projektiraju elektro instalacije (što bi rekli: "by the book").

Napomena: Ove stvari rade produkcijske kuće koje imaju svoju opremu i unajme se za neki event. Međutim cilj je postaviti instalaciju koju će ta sala imati zauvijek.

Hvala!