[ dados.p @ 19.07.2013. 13:51 ] @
Postovani... imam jedno pitanje pa ako mozete molim vas da mi pomognete ili uputite ka nekome ko mi moze pomoci jer ovo nije normalno!.. Ostao sam bez boja i posto mi je hitno trebalo nove boje otisao sam u winwin da uzmem komplet boja plus crna.. ali tamo me docekalo iznenadjenje.. racun mi izadje oko 9500 dinara.. ?!?! samo sto nisam pao na dupe i pitao prodava jel to neka zajebancija?!?! stampac sam platio na akciji 8500 dianara.. ali posto su mi kertridzi hitno trebali izcolao sam tih 9500 dosao kuci i sad molim vas za pomoc da sledeci put ne uradim istu gresku.. uzeo sam Crnu XL pakovanje.. magenta XL i yellow XL .. jedino je Cyan normalna.. u pitanju su kertridzi No. 100 ... pa vas molim jel znate mozda gde mogu da se kupe u okolini sombora zamenski kertridzi ili kako da ih dopunim.. jer nema sanse da cu vise kupiti orginal kertridze pa makar i stampac crknuo! ili da kupim boje pa da punim sam... jer ovo nema smisla vise raditi...

Ili ako imate mozda predlog koji stampac uzeti a da kertridzi nisu tako skupi! Prodao bi onda ovaj i uzeo neki drugi samo da ima i skener... pre sam gledao da boje budu odvojene a ne zajedno.. ali sad kako vidim vise se isplati uzeti da su boje zajedno.. jer ne vidim nikakvu prednost odvojenih kertridza za boje...

Hvala unapred!