[ -=k3rn3l=- @ 14.03.2004. 22:47 ] @
Interesuje me da li vredi kupovati usb flash, i ako vredi tih para koji uzeti. naravno interesuje me 2.0 256mb. da li je neko imao vecih problema itd. Sve u svemu na koji da potrosim lovu!!
[ broker @ 15.03.2004. 11:38 ] @
Svaki koji radi je dobar. USB diskovi su vrlo korisne i prakticne napravice i kupiti bilo koji nije greska osim ako se kupi mali kapacitet.

Sto se izboratice, uzmi sta god ti padne na pamet. Ipak, obrati malo paznju na kvalitet plastike.

Jeftiniji kao stoje na primer Transcend imaju losu platiku koja vrlo brzo naprsne (meni je na dva prsla a video sam i kod drugih, uvek prsne na istom mestu) ali to ne smeta, on sasvim lepo radi i tako. Transcend ima jos jednu cudnu boljku, neki primerci su se sami zakljucali - prebace se u read only rezim i nema im povratka (pokriven je garancijom pa ti daju drugi).

Malo skuplji modeli su od kvalitetnije plastike ili gume. Jos skuplji i imaju neke pogodnosti, kao sto je recimo mp3 plejer i slicno.

Opet, na kraju, potpuno je svejedno koji kupis. Svaki radi posao.
[ -=k3rn3l=- @ 15.03.2004. 21:05 ] @
e pa brokeru hvala ti na savetu. samo jos nesto za koje si cuo da su kvalitetniji i da li mogu naci isti za 4500 din 256mb. znam da ima za dosta manje ali me interesuje dobar komad posto vec dajem lovu necu da se zajebem. a nije bas stvarcica koja se kupuje svaki dan (piiiiiiiiiiii)
[ broker @ 16.03.2004. 17:44 ] @
Sto sam mogao da ti kazem erkao sam. Sumnjam da mozes da se prevaris sta god da kupis. To spada u onu kategoriju uredjaja koji ili rade ili ne rade. Nema izmedju. e da, obrati paznju na brzinu komunikacije sa USB portom. Obavezno trazi USB 2.0. Usb 1.x je sporo.
[ kUdtiHaEX @ 17.03.2004. 07:25 ] @
Ja cu dopuniti Brokera - ako si pri parama uzmi MSI MEGA STICK 2, to je USB 2.0 uredjaj i ujedno i MP3 player sa 256 MB memorije. Ne mozes pogresiti ako ga uzmes.
[ matija-s @ 22.03.2004. 07:19 ] @
To je slijedeca stvar koju chu si kupiti :p