[ nedostizni @ 07.08.2013. 10:04 ] @
Da li bi neko od naših ljudi u Oslu bio voljan da iznajmi jednu sobu, hodnik, ma šta bilo, samo da se na toj površini može prespavati?
Za period avgust 2013, i/ili septembar, oktobar, novembar 2013. ?
I koliko bi bila cena iznajmljivanja?

Neizmerno hvala na odgovoru.



[Ovu poruku je menjao nedostizni dana 07.08.2013. u 11:41 GMT+1]
[ zorana rasic @ 31.08.2013. 12:13 ] @
Postovani,
ja sam u Srbiji, ali sam id prijatelja u Oslu cula da postoji neki Gdin Joca iz Uzica, koji izdaje nasima smestaj u Oslu.
Veliki pozdrav!
[ draganator @ 31.08.2013. 14:13 ] @
Pozdrav svima. Ja sam takodje pasivno pratio forum i nadao se da ću dobiti posao u svom gradu. Medjutim, vremenom sam odlučio da se pozabavim sa ovom temom. 2011 g. sam počeo čitati poruke sa foruma, skupljati literaturu, učiti jezik. 2012 sam počeo da volontiram za m. tehničara i završio sam 2013. Poslao sam svoja dokumenta za autorizaciju 17. jula. Sada čekam odgovor, nadam se da neće biti problema i da ću dobiti autorizaciju. To je bio lakši deo posla. Ono što me brine je što vrlo malo ljudi poznajem koji su već u No. I to su uglavnom ljudi koji nisu iz Užica. Pa, ako ima užičana na forumu i imaju neke veze sa No, želeo bih da me kontaktiraju preko privatnih poruka ili preko FB...
[ nedostizni @ 01.09.2013. 21:26 ] @
Citat:
zorana rasic:
Postovani,
ja sam u Srbiji, ali sam id prijatelja u Oslu cula da postoji neki Gdin Joca iz Uzica, koji izdaje nasima smestaj u Oslu.
Veliki pozdrav!


Hvala Vam na odgovoru Zorana.
Bio bih veoma zahvalan ukoliko bi neko prosledio kontakt email, telefon ili bilo sta pomenutog Joce.