[ y4werufczr @ 13.08.2013. 21:47 ] @
Pozdrav svima. Ne radi mi F12 (dugme za wireless) na drugom laptopu, postoji li drugi način da uključim wireless ?
[ Mile-Lile @ 14.08.2013. 07:32 ] @
vidim da imaš Windows 8 pa nisam siguran... možeš iz Device Managera (sa admin kredencijalima) da enable-uješ samu bežičnu mrežnu kartu ili Network and Sharing Center/Manage Network Adapters...
proveri da li si uopšte intalirao drajvere... možda zbog toga ne radi f12..
[ xDDxDxDD @ 14.08.2013. 19:03 ] @
Citat:
Mile-Lile: vidim da imaš Windows 8 pa nisam siguran... možeš iz Device Managera (sa admin kredencijalima) da enable-uješ samu bežičnu mrežnu kartu ili Network and Sharing Center/Manage Network Adapters...
proveri da li si uopšte intalirao drajvere... možda zbog toga ne radi f12..


Na taj što mi ne radi dugme imam W7. Enable-ovao sam al ne vredi. Piše i dalje: "network cable unplugged". Do prekjuče dugme je radilo. Onda sam restartovao laptop i primetio da lampica na dugmetu svetli crveno. Pritisnu F12 da uključim da svetli plavo, kad ono neće. Nakon nekog vremena iznervirao sam se i dugme je polomljeno. Guglao sam satima, pokušavao al džaba. Šta misliš, jel pomaže predlog s Gugla da izbrišem drajvere pa ponovo instaliram?! Jedino to nisam pokušao.
[ Mile-Lile @ 15.08.2013. 07:29 ] @
ako si vičan i znaš šta radiš, probaj. Jer poruka "network cable unplugged" se odnosi na utp ethernet interfejs a ne wi-fi... najbolje je da drajvere skineš sa sajta proizvođača (to obično bude neka aplikacija koja instalira drajvere)...
[ x_ebola @ 15.08.2013. 19:36 ] @
Da "network cable unplugged" je definitivno za utp. ALi ipak ako misli da je tako....windows ima onaj "virtual keyboard" pa moze kombinaciju tu da udari FN F12...
[ sad_ste_face_jel @ 23.08.2013. 18:09 ] @
Pa F12 je precica za aktiviranje i deaktiviranje mreznog uredjaja (wifi)?Koliko ja znam to isto moze da uradi i u network connections (desni klik na mreznu karticu pa enable ili disable).