[ Simca @ 17.08.2013. 16:50 ] @
stranu koju sam napravio kada otvorim u google chrome radi odlicno a kada je otvorim u IE prikazuje kvadrate oko linkova...kao da ih uokviri...jel zna neko kako to da resim ?
[ deZio @ 17.08.2013. 17:19 ] @
Stavi u CSS:
Code:
a img {
    border:none;
}


Ako to ne pomogne, napiši svoj kod ovde jer je ovo moje rešenje samo predpostavka pošto nisi napisao kako ti izgleda kod.
[ Simca @ 18.08.2013. 11:06 ] @
radi...odlicno...hvala

a sad sam primetio jos jedan problem...
imam skriptu koja sluzi za horizontalno pokretanje slike...

sktipta normalno radi na google chorme ali na IE nece, u cemu je problem kako to da resim ?
[ deZio @ 18.08.2013. 12:06 ] @
Možda ni ne podržava IE. Opet zavisi koju verziju IE imaš. Pogledaj na sajtu odakle si skinuo skriptu koje sve verzije pretraživača podržava. Tamo možeš i možda pronaći odgovor, jer je verovatno već neko naišao na taj problem..
[ Simca @ 18.08.2013. 14:14 ] @
nisam siguran sa kog sajta sam skinuo ali cu potraziti...

imam jos jedno pitanje...da li je dozvoljeno koriscenje gotovih skripti...

dakle ako ja za sajt svoje firme iskoristim gotovu skriptu recimo za galeriju...da li moze neko kasnije da me tuzi zbog koriscenja te skripte ?
[ deZio @ 18.08.2013. 14:54 ] @
Takođe na sajtu odakle skidaš skriptu možeš videti licencu ili opis za šta se skripta može koristiti. Obično je većina besplatnih skripti slobodna za upotrebu i deljenje, tako da nemaš ograničenja, ali je ne smeš prodavati nekom drugom već samo deliti besplatno kao što si i ti dobio besplatno. Ali opet kažem ti, sve zavisi, imaš raznih verzija licence, ali to obično piše na sajtu odakle skidaš.
[ Zeberdee @ 29.09.2013. 22:11 ] @
... ako budes i dalje imao problema sa ie za uokvirene linkove dodaj u css-u ovo:

Code:
a, a:active, a:hover, a:visited {
     outline: none;
}


Hoce da se desava da kad stavis img u a tag imas uokvirene te slike, odnosno img tagove, cesto se desava da nije ivica (border) u pitanju ...
To je neki od bagova ie browser-a ...