[ miccamicca @ 25.08.2013. 12:45 ] @
Elem u gradu Kragujevcu skoro je otvorena benzinska pumpa cuvenog lanca AVIA.Svima je laknulo kada su saznali da na pomenutoj pumpi moze se kupiti znatno jeftinije gorivo uz posedovanje njihove ,,kartice,, normalno uz zahtev i prijavu da zelite tako nesto.Ja sam se uredno prijavio i posle odredjenog vremena putem mobilnog telefona dobio info da je kartica stigla i mogu je preuzeti bilo kada od 0-24 sata.Sobzirom da nisam iz KG povremeno navracam u grad i tada punim rezervoar sa plinom priblizno od 45-55 litara nedeljno sto je priznacete solidan promet ali...... kod prvog pokna ja tocenja nesto nije bilo u redu sa tim automatom koji se redovno zaustavljao na 0,22 litra i ni makac dalje.Bezuspesni u bili pokusaji prodavca i ,,valjda,, vodje smene da natoce plin.Ja sam otisao na drugu pumpu i odmah bez ikakvih problema napunio rezervoar.Posle par dana ponovo dolazim na istu pumpu i situacija identicna.Automat staje na 0,28 litara i kraj.Odlazim ponovo na drugu pumpu gde punim rezedrvoar bez problerma.
Danas evo 25.08.2013 u 11,00 sati dolazim na istu AVIA pumpu gde mladji prodavac sa malo duzom kosom sam radi i posle mog pitanja da li je aparat za plin popravljen on odgovara DA.Kada je tako napuni mi rezervoar! Cifre pocinju da se okrecu na automatu i na 0,38 litara PONOVO staje tocenje.Prodavac pokusava da ,,resetuje,, automat ali uzalud opet isto.Na moje pitanje sta je sada razlog dobio sam salvu pogrdnih reci od prodavca na moju konstataciju da cu putem Net-a obnarodovati KAKO SAM BIO USLUZEN na AVIA benz.stanici u Kragujevcu.
Najverovatnije da vise NIKADA necu tamo da svratim a karticu (njihovu) cu unistiti.
Vlasnik AVIA benzinskih pumpi trebao bi da pre nego posalje prodavce da rade na objerktima izvrsi makar minimalnu obuku istih tako da se nebi dogadjelo da musterija ode ko po....n i vise nikada ner dodje.Izvinjavam se na duzinu teksta ali krace nije moglo!
[ rale2rale @ 26.08.2013. 09:50 ] @
Ne postoji vlasnik AVIA benzinskih stanica kao takav (vlasnik/ici franšize da), AVIA je neka vrsta franšize, svaka benzinska stanica je za sebe nisu uvezane u lanac osim verovatno nabavke hgoriva radi povoljnije cene i nisam siguran da imaju neku posebnu standardizaciju usluge osim vizuelnog izgleda.
[ miccamicca @ 26.08.2013. 10:44 ] @
Neka i nema vlasnik kao jedinka nadam se da ce im ovo biti jedno veliko ,,+,, u poslovanju .Takvu nezainteresovanost i inferiornost prodavca ja nisam nikad i nigde ni na jednoj pumpi video mada vozim auto skromnih 38 godina.
[ Java Beograd @ 26.08.2013. 10:47 ] @
Najbolji način da postigneš kakvo takvo zadovoljenje je da se obratiš vlasniku pumpe, tj. onom koji i te kako debelo plaća franišizu.
[ bakara @ 26.08.2013. 12:43 ] @
@miccamicca

propustio si da nam kazes jel drugi normalno toce gas na toj pumpi ili imaju isti problem?

[ madamov @ 26.08.2013. 18:29 ] @
Citat:
rale2rale:
Ne postoji vlasnik AVIA benzinskih stanica kao takav (vlasnik/ici franšize da), AVIA je neka vrsta franšize, svaka benzinska stanica je za sebe nisu uvezane u lanac osim verovatno nabavke hgoriva radi povoljnije cene i nisam siguran da imaju neku posebnu standardizaciju usluge osim vizuelnog izgleda.


Kad smo već kod ovoga, isto je i sa OMV pumpama.
[ miccamicca @ 27.08.2013. 17:40 ] @
Citat:
bakara:
@miccamicca

propustio si da nam kazes jel drugi normalno toce gas na toj pumpi ili imaju isti problem?


Ja stvarno ne znam kakva je situacija kod drugih korisnika jer onako revoltiran i iznerviran odlazim odmah sa ,,lice mesta,,.Naglasavam da ni kod bilo koje druge pumpe pa makar ona bila i OMV nemem problema tako da ja zakljucujem da nije problem kod mene posto bi se slicna da ne kazem ista situacija ponovila.Do sada sam se obracao nekom njihovom menadzeru prodaje ali...... ili on ne gleda mejlove ili ne koristi racunar ili pak pravi se lud.
[ bakara @ 27.08.2013. 19:29 ] @
Citat:
miccamicca: Ja stvarno ne znam kakva je situacija kod drugih korisnika jer onako revoltiran i iznerviran odlazim odmah sa ,,lice mesta,,.Naglasavam da ni kod bilo koje druge pumpe pa makar ona bila i OMV nemem problema tako da ja zakljucujem da nije problem kod mene posto bi se slicna da ne kazem ista situacija ponovila.

To je suvise olako donesen zakljucak, posto ne verujem da bi drzali pumpu na kojoj ne mogu da toce gorivo.
[ miccamicca @ 27.08.2013. 20:39 ] @
Ja svakako iznosim svoje iskustvo u vezi AVIA pumpe u KG-u.Za druge ne znam kako prolaze.U svakom trenutku spreman sam da odem na bilo koju drugu pumpu gde ce doci do tocenja plina.Kod koga je problem?
[ Nabukodonosor @ 02.09.2013. 12:42 ] @
A koliki je taj popust?
[ miccamicca @ 04.09.2013. 21:06 ] @
Svojevremeno je bio 1,5 dinara kada je plin bio oko 70,00 dinara a sada ne znam posto vise i ne svracam na tu AVIA pumpu da se samo nerviram!