[ GilezHD @ 25.08.2013. 17:04 ] @
Pozdrav!

Imao sam Adsense nalog 7-8 meseci,nazalost pre nekih mesec dana su mi iskljucili nalog zbog nevazecih klikova!Slao sam im nekoliko zalbi sa razlicitih email adresa i rekli su da ne mogu da vrate nalog! Naime,sve je bilo u redu do 29 ili 30 jula kada mi je stiglo to obavestenje! Nikada nisam sam sebi kliktao na reklame niti sam molio nekoga da klikce! Stvarno ne znam o cemu se radi. Dan pre nego sto su mi banovali nalog imao sam na racun preko 200e ne znam tacno koliko...Cuo sam da kada ih pozoves imas vece sanse da ti vrate nalog! Moze li neko da mi da njihov broj da ih kontaktiram i da im objasnim celu situaciju?
[ modran @ 23.12.2013. 09:18 ] @
Pa ovako,žalbumožeš uputiti preko linka koji si dobio u mail-u kada su te obavjestili o suspendiji ali da će to novac vratiti sumnjam.Google Adsense ti je vrbov klin.Pola ljudi koji budu banovani nema pojma što je to učinjeno i uvjek to čine bez upozorenja.Obješnjenja su uopštena a pitanje je veliko da li to ne radi svjesno i namjerno.Zato moj ti je predlog da odabereš drugu ogalsnu mreži kao šro su:
http://signup.clicksor.com/pub/index.php?ref=167693
Ili
Smowtion
Ovi te neće nikad banovati bez upozorenje a pogotovu ne cijeli nalog.