[ duconi @ 28.08.2013. 08:35 ] @
Imam instaliran original OS Windows 7 Home Basic x64 i imam problem sa gađžetom ˇ ComputerStatus_v3-5_rus_by_sevengadgets.ru ˇ kad ga instaliraam nemogu da na desktopu pokrenem sve gađete na desni klik, nego moram da izvršim restore sistema da bi svi gađeti radili, ako može neko da mi pomogne bio bih veoma zahhvalan i ako postoji neka verzija na engleskom jeziku i da ima neko da mi pošalje i da može da radi bez problema. Pozdrav svi članovima foruma.
[ Mali Milojica @ 28.08.2013. 08:37 ] @
Briši sve što ti koči kompjuter!
[ kunc @ 28.08.2013. 09:32 ] @
Citat:
duconi: Imam instaliran original OS Windows 7 Home Basic x64 i imam problem sa gađžetom ˇ ComputerStatus_v3-5_rus_by_sevengadgets.ru ˇ kad ga instaliraam nemogu da na desktopu pokrenem sve gađete na desni klik, nego moram da izvršim restore sistema da bi svi gađeti radili, ako može neko da mi pomogne bio bih veoma zahhvalan i ako postoji neka verzija na engleskom jeziku i da ima neko da mi pošalje i da može da radi bez problema. Pozdrav svi članovima foruma.


što manje gadget-a, dodavanje novih tema mimo windows-ovih..OS brzi,bolji, pouzdaniji !

moj savjet ti je da reinstaliras OS ukoliko imas orginalan CD kod sebe, bez dodataka, bez tema
[ calexx @ 28.08.2013. 09:43 ] @
Ako izbacivanje tog problematičnog rešava probleme, nema potrebe da dalje razmišljaš.
[ jolemisa @ 21.09.2013. 23:20 ] @
I sami sortkatovi ako ih imas dosta na desktopu mogu da pomalo koce komp.a kamoli vise gadzeta.