[ miccamicca @ 28.08.2013. 20:46 ] @
Da li posedovanjem AVIA bonus kartice sticete pravo popusta na svim Avia pumpama ili samo na onoj gde je kartica izdata?(mozda izgleda glupo pitanje ali postoji ,,debeo,, razlog)
[ KrkaCiC @ 28.08.2013. 23:34 ] @
Sto se tice razloga,video sam vec temu pa znam o cemu se radi

A sto se tice popusta,moraces da vidis kod njih samih,sumnjam da ce neko bolje znati od njih
[ miccamicca @ 29.08.2013. 08:47 ] @
Sam naziv ,,bonus kartica,, govori sve ali.......da smo u nekoj drugoj zemlji gde se postuju pravila i zakoni onda i nebi bilo preblema.Dana 28.08.2013 godine u 15,20 sati na benzinskoj pumpi AVIA na izlazu iz BGD-a na autoputu BGD-NIS dopunio sam rezervoar auta plinom po ceni 74,90 (sto nije mala cena jer posle 10-15 km cena je 69.90 din Gile-gas).Prodavac NIJE HTEO da prihvati moju bonus karticu sa obrazlozenjem da to kod njih NE VAZI.Uzalud je bilo moje ubedjivanje da lepo pise AVIA vidljivo sa vise stotina metara.Njegovo obhasnjenje je bilo da su ,,oni,, FLUKS D.o.o i neinteresuju ga nikakve bonos kartice.
Da li sam dovoljno jasno obrazlozio problem?
[ ventura @ 29.08.2013. 08:49 ] @
Citat:
miccamicca: Sam naziv ,,bonus kartica,, govori sve ali.......da smo u nekoj drugoj zemlji gde se postuju pravila i zakoni onda i nebi bilo preblema.Dana 28.08.2013 godine u 15,20 sati na benzinskoj pumpi AVIA na izlazu iz BGD-a na autoputu BGD-NIS dopunio sam rezervoar auta plinom po ceni 74,90 (sto nije mala cena jer posle 10-15 km cena je 69.90 din Gile-gas).Prodavac NIJE HTEO da prihvati moju bonus karticu sa obrazlozenjem da to kod njih NE VAZI.Uzalud je bilo moje ubedjivanje da lepo pise AVIA vidljivo sa vise stotina metara.Njegovo obhasnjenje je bilo da su ,,oni,, FLUKS D.o.o i neinteresuju ga nikakve bonos kartice.
Da li sam dovoljno jasno obrazlozio problem?

Jesi, i svi smo shvatili da si funkcionalno nepismen, ne moraš više da se trudiš da nam to objasniš.
[ miccamicca @ 29.08.2013. 09:10 ] @
Pismen ili ne problem je taj!Mozda bi bilo bolje dati odgovor na temu a ne ocenjivati sastav!?
[ Joker @ 29.08.2013. 13:52 ] @
Čini mi se da su ovo njihove pumpe, pa pogledaj da li je ta na kojoj si napunio rezervoar na mapi.

https://maps.google.com/maps/m...43848&z=7&source=embed
[ ventura @ 29.08.2013. 14:20 ] @
Citat:
miccamicca:
Pismen ili ne problem je taj!Mozda bi bilo bolje dati odgovor na temu a ne ocenjivati sastav!?

Odgovor na temu nije potrebno davati pošto si to mogao da pročitaš na brošurici koju si imao u rukama dok si popunjavao formular za dobijanje te kartice.

[ miccamicca @ 29.08.2013. 16:58 ] @
Citat:
Joker:
Čini mi se da su ovo njihove pumpe, pa pogledaj da li je ta na kojoj si napunio rezervoar na mapi.

https://maps.google.com/maps/m...43848&z=7&source=embed

Da to su te pumpe, a ona je u Stevana Prvovencanog bb Medakovic A V I A !