[ superbaka @ 02.09.2013. 16:00 ] @
jutros su mi u firmi skrenuli paznju kako nam je blokiran firmin gmail nalog, a i direktorov privatni... pokusam da se ulogujem i vidim ovo na kraju posta...
ne znam da li je neko nesto cackao, ili je Gmail opet menjao svoju politiku, ali znam da ne znam sta sam svojevremeno upisao kao datum rodjenja... pretpostavljam da je moguce da je upisan datum kada smo privatizovali firmu, a to je dve hiljade i neke...
da bi se nalog odblokirao, neophodno je postom (da, postom, ne elektronskom postom) ili faksom, poslati popunjen obrazac (stampa se preko blokiranog naloga) i skeniran zvanicni dokument koji izdaje drzavna institucija (vozacka dozvola, pasos i sl.), gde se jasno vidi datum rodjenja... problem je u tome sto je u obrascu neophodno popuniti i potpisati ime koje stoji pod <>, u ovom slucaju <Moja Firma.d.o.o> [email protected]... kako firma ne moze imati datum rodjenja, samim tim ni zvanican dokument koji bi se skenirao, a u imenu ne stoji moje ime i prezime vec ime firme, nemoguce je sloziti obrazac sa licnim dokumentom...

kako izaci iz ove zavrzlame i odblokirati nalog?
[ bachi @ 02.09.2013. 16:30 ] @
A ima li neka potvrda od strane države za firme tipa matični broj, pib i slično koja izdaje neka nadležna institucija?
[ djoka_l @ 02.09.2013. 19:24 ] @
@superbaka

Pošalji fax, na memorandumu firme, objasni da si ti administrator za taj poslovni gmail account i pošalji fotokopiju svog pasoša i svoje podatke.
[ superbaka @ 03.09.2013. 13:21 ] @
tako sam i mislio, ali jedino na belom delu obrasca da dopisem hemijskom objasnjenje jer ne postoji mesto za upisivanje dodatnih objasnjenja...
[ superbaka @ 30.09.2013. 14:01 ] @
nalog je iskljucen i ako sam im pre vise od 20-ak dana poslao uredan faks...