[ ghostriderrr @ 11.09.2013. 22:19 ] @
Dobio sam Alcatel OT 997d i kada sam ga upalio imam sljedeće probleme:
kada ga zaključam nemogu ga nikako otključati nikako nefunkcionira sta god stisnem nece ekran da se upali a kada ga pristekam na punjac sve radi bez problema

Sljedeci problem mi je sto mu ne radi zvuk upalim pjesmu al nista se necuje gledao sam u postavkama al nisam uspio nista srediti kada ustekam slusalice na njih sve radi normalno
To je sve ako mozete pomoci bio bih zahvalan
[ Stankosava88 @ 05.10.2013. 17:58 ] @
Imam ga i ja i mislim da ga je alkatel zeznuo sa modifikacijom androida. Jer kod svakog nesto fali. Probaj da uradis fabricki reset pa vidi sta ce biti, mada sumnjam u taj reset da ista popravi, radio sam jednom samo pobrise ono sto si ti instalirao...a bagovi ostaju
[ deki-bleki @ 11.10.2013. 20:21 ] @
imas postavljenu istovetnu temu.
Imam ga i prezadovoljan sam.
Poenta je kupiti telefone iz prve serije,jer kasnije prodaju one sto su felericni.
Moras u podesavanjima da odradis sta zelis i nece biti problema.
Ja moj nikad ne zakljucavam pa nemam tih problema.
Sto se muzike tice,ako ces da slusas radio moras da mu ubacis sluske,ali ostale pesme,npr mp3 koje stavis na karticu,ne bi smelo da ti pravi probleme.Kod mene radi sasvim normalno.
Instalirao sam skoro 100 aplikacija i sve rade svoj zadatak...one koje ne rade deinstaliram....
nadam se da ce mi jos dugo trajati,a sad u novembru puni prvu godinu.
mali je cudo i nema mu ravna za te pare .
odlican spoj mogucnosti koje se dobiju za "male" pare,cak su o njemu pisali i u svetu kompijutera sa izuzetnim pohvalama za malisu.