[ denisu @ 05.10.2013. 09:23 ] @
Interesuje me kako mogu ja uci ovde na moj EMAIL da vidim dal sam dobio neku poruku ili nesto jer to nikako ne uspem?
Mogu da posaljem i dobijam privatnu postu odavde ali ne mogu uci u Email. Mada privatne poruke kada posaljem nekom nasem clanu ovde mora da prodje cini mi se 365 sekundi sto je stvarno nerealno i dugo. Desi se da clan je tu (online) i odmah mi posalje nazad poruku a ja treba da cekam 6 minutra pa tek onda mogu da mu odgovorim a clan sam ES-foruma preko 10 godina. Ne znam kako je kod vas koliko morate da cekate izmedju slanje poruka ? Jel vise ili manje?
Zato sam mislio mozda je lakse komunicirati izmedju nasih clanova putem EMAIL-a ne privatnim porukama! Ne znam!!! Zato sam hteo da vas pitak kako je kod vas a i kako je bolje...
[ Sonec @ 05.10.2013. 10:18 ] @
Ja ne moram da cekam uopste kod privatnih poruka. Naime, koliko sam ja shvatio, ako imas vise poruka (postova, na njih mislim) onda manje cekas. Dakle, vreme cekanja je obrnuto proporcijalno broju tvojih postova. Dakle, malo se raspisi po forumu i neces imati te probleme :-)
[ bakara @ 05.10.2013. 19:30 ] @
^^ da to ogranicenje je vezano za broj napisanih poruka a ne vezano za staz na forumu.
[ Goran Mijailovic @ 05.10.2013. 20:12 ] @
Ovde ne možeš da udješ na tvoj e-mail nalog. Idi tamo gde imaš e-mail pa se uloguj i dopisuj.