[ paskasija @ 14.10.2013. 08:51 ] @
Vec nekoliko dana iz čista mira, ikonica na taskbaru za net to jest mrežu je naizglead disablovana i piše da nema raspoloživih internet konekcija?? Ja sam se ubio pola sata od traženja greške, od kablova, pa enable/disable do drajvera za mrežu i nisam uspeo da ustanovim bilo kakav problem. Onda slučajno probam net i on najnormalnije radi. Samo što i dalje stoji da nema konekcij. Ima li neko ideju o čemu bi moglo da se radi?
[ calexx @ 14.10.2013. 11:39 ] @
Meni se slično ponaša i na 8 i na 8.1, više i ne obraćam pažnju ... mada se retko tamo kačim pa mi ne smeta nešto što malo koristim.
[ jolemisa @ 14.10.2013. 21:45 ] @
Kada je instaliran,da mu nije prosao rok.Hoce to da se desi da otkazuje aplikacija po aplikacija kada mu prolazi rok.
[ Jing Jang @ 25.10.2013. 20:59 ] @
I ja sam uočio da se, povremeno, javlja taj problem kod Telekom-ovih korisnika. Ustanovio sam da dosta korisnika ima taj problem tj. da nemaju konekciju i da nije problem do mrežne kartice.Ponovnim uključenjem rutera sve radi normalno bez ikakvih problema.
[ jolemisa @ 25.10.2013. 23:31 ] @
Ja sam skinuo Win.8,1 bas sa ovog sajta i nemam problema sa tim OS-om,ali sam na dosta mesta procitao da ljudi imaju problema najvise sa apdejtom,pa posle sa sporijim podizanjem OS-a.