[ ticjka @ 19.10.2013. 16:55 ] @
Posle loseg iskustva sa hp-om, tacnije sa modelom 6753s imam fobiju od kupovine :) Potreban mi je laptop koji se nece pregrevati i zavrsiti u servis vec posle prve godine od kupovine. Moje potrebe za laptopom se svode na surfovavanje netom, koriscenje Worda, slusanje muzike i prelistavanje slika :) Nije mi potrebna ni velika memorija, ni previse jak, tj brz procesor. Bitno mi je samo da se ne pregreva laptop, kao sto mi je bio slucaj sa hp-om i da je pouzdan, tj. da mu nesto ne crkava stalno. Razmisljam o kupovini malog, tacnije sa ekranom 11,6 inci, zbog mojih potreba, a i zato sto nisam trenutno u mogucnosti da platim puno. Zanima me vas savet u vezi procesora, koji birati, da li je bolji intel pentium dual core ili neki amd? I zanima me misljanje o laptopu lenovo model ideapad s206, procesor: AMD Zacate Dual Core E-300 1.3 GHz, memorija: 2GB, Hard Disk: 320GB, Grafika: AMD Radeon HD610M, a cena je 27 000 dinara. I da li je bolji taj ili lenovo S205, procesor: AMD Fusion E450 1.30GHz, Memorija: 4GB DDR3 1333MHz, Grafička karta: Integrisana, Ekran: 11.6", Hard disk: 500GB SATA II, cena je 30 000 dinara? :)
I jos jedno pitanje, integrisana ili neintegrisana graficka s obzirom na moje potrebe? :)

Hvala unapred, svaki savet bi znacio.
Srdacan pozdrav.