[ reikonija @ 20.10.2013. 13:19 ] @
Jutros sam upalio laptop i primetio neki cudnu liniju na ekranu , kao da je neko povukao liniju olovkom.
Mislio sam da je mozda ekran zaprljan , ali nije bilo to.
Dodao sam sliku pa ako neko zna sta je , bio bih zahvalan na pomoci.


Link do slike: http://www.dodaj.rs/f/L/4z/4izqaIjt/wp20131020002.jpg

[ Lavlja_Jazbina @ 20.10.2013. 13:28 ] @
A ekran nije fizicki zagreban prilikom zatvaranja,recimo nesto ostalo na tastaturi?
Pomislio sam da ti je linija preko celog ekrana ali kada sam otvorio sliku,moram reci da prvi put vidim.
Bas me zanima sta ce neko reci kome se desio isti kvar.
[ reikonija @ 20.10.2013. 13:31 ] @
Zvucace smijesno , ali prvo sto sam pomislio je da je dlaka , aliu realno nemam ideju kako bi mogla dospjeti tu , jel laptop nije ni popravljan niti otvaran.
[ Binary Mind @ 20.10.2013. 22:08 ] @
Ako ekran nije zagreban spolja, nije otvaran, onda se mozda radi o dlaci Kineza koji je sklapao monitor Suvise je to star laptop da bi se ti, ili iko brinuo o toj dlaci. Da bi se dlaka izvadila ceo sklop poklopca laptopa, gde se nalazi LCD displej, se mora rastaviti, a s'obzirom na starost laptopa to moze biti poprilicno pipava rabota gde ce eventualno raskalpanje poklopca laptopa, i sam postupak uklanjanja dlake, naciniti vise stete nego kozmeticka smetnja kao sto je ta dlaka koja je zapala u sklop poklopca laptopa koji je bio aktuelan daleke 2005-2006 godine, i para oci Opusti se. Taj laptop nije vredan tolike brige, niti se isplati muka (i novac ako se odlucis da laptop nosis u sevis) oko eventualnog izvlacenja te dlake.

[Ovu poruku je menjao Binary Mind dana 20.10.2013. u 23:18 GMT+1]