[ astaroth @ 16.03.2004. 23:56 ] @
Pozdrav!

Skinuo sam i instalirao OO1.1 za FreeBSD..onaj TBZ sa sajta...sve sam radio kao što bi trebalo..pkg_add openoffice-1.1.0_1.tbz...lepo se to instaliralo u /usr/local/OpenOffice...
Međutim, kad pokrenem "sh setup" u konzoli dobijam :

sh setup
crash_report: not found


Fatal exception: Signal 8
Stack:
Abort trap

Da li se ovo još nekom dešavalo? O čemu se radi?

Kada ovo nije htelo da radi kompilovao sam preko portova...što to traje!!:) I opet ista greška kada pokrenem sh setup!!:(

[ papak @ 23.03.2004. 19:34 ] @
koju verziju FreeBSD-a koristis?

i napravi ovo
cd <direktorij oo>
chmod +x setup
truss setup

pa javi sto se vidi

[ astaroth @ 24.03.2004. 22:18 ] @
Na žalost ništa od toga...:( Opet ista greška!! A to mi prijavljuje i kad instaliram preko portova i preko TBZ-a...a BSD je 5.2.
[ MoHicAn @ 31.03.2004. 15:58 ] @
Citat:
astaroth:
Na žalost ništa od toga...:( Opet ista greška!! A to mi prijavljuje i kad instaliram preko portova i preko TBZ-a...a BSD je 5.2.


5.2 nije jos za workstation ...... tj cela 5 grana nije jos za workstation dosta stvari zeza kako kazu ljudi i ima bagova inace ali meni kao server radi super za sada.
[ random @ 31.03.2004. 17:28 ] @
Ne bih se složio, imam 5.2 ovde na jednoj mašini i prilično dobro radi. X, multimedija i sve...
[ astaroth @ 31.03.2004. 19:08 ] @
Slažem se sa randomom...meni je sad 5.2.1 sasvim OK kao WS...sve radi..X, multimedia..baš sve..sem OO..:))) Dobro, tu mi posao vrši AbiWord jer mi samo Word i treba...

Mislim da sam shvatio šta mu je..znam uzrok ali možda neko zna šta sad..naime, OO radi savršeno sve dok ne updatujem gtk_1.2.10_10 na gtk_1.2.10_11...Update je potreban jer taj noviji GTK koriste neki meni bitni programi...znači, dokle god nema GTK 1.2.10_11 OO radi...posle toga ode sve do...možda lupam, možda to nije razlog...ali sam primetio da kad god sam do sad reinstalirao sistem OO radi prefektno sve dok ne stavim GTK...