[ I AM BORGS @ 21.10.2013. 21:16 ] @
kao što piše u naslovu imam w7 i sada sam kupio bluetooth usb adapter es-388 v 2.0 i windows ga nikako ne prepoznaje.pročitao sam slične teme , ali većina piše za xp sp2 . dali neko zna kako to rješiti ??? molim pomoć !!!
[ I AM BORGS @ 22.10.2013. 12:11 ] @
instalirao sam BlueSoleil i pronašao je uređaj i dao mu je ip adresu xxx. mob ne nalazi BT ? uređaj je Samsung GT-C3520 molim pomoć !
[ I AM BORGS @ 23.10.2013. 17:11 ] @
ipak trebam driver za taj stick - bluetooth usb adapter ES 388 v2.0 . ako neko zna link ili slično , molio bi da mi pomogne. unapred hvala
[ I AM BORGS @ 24.10.2013. 20:49 ] @
vidim da ima puno pregleda !! problem je riješen !!!!! prodali mi poluispravan usb stick- malo radio ,malo ne , ni sam ne znam kako ?! zamjenili mi za drugi ispravan , koji sam na licu mjesta ispitao. pozdrav !!!!!
[ I AM BORGS @ 26.10.2013. 22:06 ] @
evo da napišem za one koje zanima kako sam rješio problem sa Bluetooth-om : nakon instaliranja ispravnog usb uređaja i drivera . instalirao sam Bluesoleil i osnovna podešenja i tražio je passkey - upisao sam svoju šifru i ponovo istu upisao u mobilni. i sve je proradilo kako treba. jedini problem je pravio položaj sticka u PC ( front panel i odostraga ) tu je gubio vezu i teško prebacivalo podatke. i to je rješeno - kada sam podigao stick iznad PC - 20 cm sve odlično radi !!!!
PS : zvao sam tehničku podršku i kaže mi tehničar - na XP radi normalno , a za W7 - ne znam !!!. ispostavilo se da je jednostavnije i brže upogoniti Bluetooth na W7 nego na XP. pozdrav !!!!!