[ Novica123 @ 27.10.2013. 16:38 ] @
Pozdrav.
Imam problem sa crnim monitorom nakon ubacivanja nove graficke kartice.

Pc spec:
Asus p4pe-x
1.5 gb ddr1 RAM
40GB ATA HDD
3.06 Ghz P4 HT.
napajanje atx 400W

Uglavnom imao sam Nvidiu 6200 u kompu i radila je ok ali sam ja sada uzeo drugu graficku ATI hd3450 i htio sam staviti nju umjesto nvidie.problem je sto kada ubacim grafu ventilator radi.led lampica svijetli.Napominjem da hd3450 grafa ima neki dodatni kablic za napajanje kojise sa jednr strane usteka u grafu a drugi kraj u onaj konektor za ta hddove i citace..
ako mozete da mi nesto predlozite sta da radim(koristio sam search ali nista konkretno nisam nasao) posto ne znam kako da oo rijesim.pozz.
[ KrkaCiC @ 27.10.2013. 23:14 ] @
Ako mozes ubaci opet staru graficku i ako onda dobijes sliku znaces o cemu se radi
[ Novica123 @ 28.10.2013. 10:26 ] @
stavim staru grafu radi.ali ne bih rekao da je graficka u kvaru posto kod druga radi..
[ Binary Mind @ 28.10.2013. 17:52 ] @
Veliki su izgledi da ta graficka kartica nece proraditi sa tvojom maticnom plocom koliko god se svi mi na forumu trudili da ti pomognemo (ja necu ni da pokusavam jer mi nesto govori da to nece da moze, ali ako neko misli da moze nesto da se uradi samo napred.). ATI Radeon HD 3450 AGP nije klasicna AGP kartica, vec koristi AGP to PCI-e bridge (neka vrsta konverzije/premoscavanja sa jednog standarda na drugi)... Sa takvim karticama postoje dokumentoavani problemi sto se kompatibilnosti tice, sa nekim plocama sa AGP slotom, tako da ovaj tvoj problem lici na tako nesto...