[ se_bosna @ 28.10.2013. 21:37 ] @
Imam jedan racunar, na kojem je integrisana mrezna kartica nastradala. Pokusao sam da ugradim novu mreznu kartu (njih par) i jednu vajrles kartu i kada ih dodam u pci slot i na novo upalim komp, iste windows 7 ne prepoznaje. Uopste mi ne pokazuje da je ubacen novi hardware ugradjen. Kada odem na add new hardware i dodatne opcije trazenja isti ne moze da prepozna, nadje. Pokusao sam i sa mjerom da instaliram drivere istih dok su iste u slotu, medjutim kada dodje do toga da treba da detektuje taj hardware, isti mi kaze da na novo ubacim doticnu kartu.

Sad me zanima, postoji li kakva caka. Nije mi prvi put da ugradjujem novi hardver u kompjuter, medjutim prvi put nailazim na ovakav slozen problem. Vec sam probao par navodnih rijesenja sa stranih foruma, ali nisu se pokazali kao kvalitetnim. Jos nastojim da rijesim pomenuti problem.

Da li se neko vec susreo sa ovim problemom u svojoj serviserskoj praksi? Pomoc mi je rado dobro dosla.
[ I AM BORGS @ 30.10.2013. 19:57 ] @
pokušaj prvo da tu integrisanu mrežnu karticu koja je nastradala u BIOS-u staviš na - disable !! za ove druge kartice koje pokušavaš da ubaciš - prvo provjeri na drugom PC-u dali su ispravne , ako su ispravne onda je možda pokvaren i pci slot . pokušaj pa javi !! pozzz