[ SER_Freeman @ 29.10.2013. 17:39 ] @
Objavio sam igru pod nazivom Ludo Party za android telefone i tablete. U pitanju je Covece ne ljuti se sa 3d grafikom i animacijama. Radjena je u Unity enginu, grafika 3ds max. Sve sam uradio sam i vise je sluzilo za vezbu za neke druge projekte. U placenoj verziji igrice postoji real time multiplayer. Mogu da igraju 4 igraca u isto vreme a cak mogu igrati iOS i Android zajedno. Uskoro cu objaviti i za App store. Evo link pa javite dal vam se svidja:

https://play.google.com/store/...tails?id=com.freeman.ludoparty
[ dule87 @ 29.10.2013. 23:19 ] @
Ok je ovo, samo za pocetak mislim da si trebao da pustis online za sve...ovako je dosadno, a znas kakva je situacija u Srbiji. Po meni je bolje da stavis placanje modifikacija figurica i kocke za same igrace, pozadine i ostalih zezanja, npr. vise bacanja kockice ili czombie kockica ili nesto slicno vidi pa odluci sam pozz
[ SER_Freeman @ 30.10.2013. 00:26 ] @
Verovatno si upravu al me iskreno mrzi da pravim grafiku. A ne mogu da stavim free igricu pa posle da je naplacujem. Ovako das 1euro i nemas reklame i mozes da igras sa komsinicom :) Ako si stipsa onda igraj sa curom na istom telefonu :) Ne znam zasto jos uvek ne moze da sa kupuje na Google Play iz Srbije a kamoli da se prodaje. Stvarno su seljaci ko god da koci.
[ SER_Freeman @ 28.12.2013. 00:47 ] @
Najnoviji update za ludo party donosi besplatan real time multiplayer, bodovanje i svetsku rang listu. Javite sta valja sta ne valja i ako ima nekih bagova.