[ ludidzora28 @ 02.11.2013. 07:24 ] @
E ovako, stampac, skener, fotokopir, kako god hocete je dobijen davno, pre koju godinu uz kupovinu racunara. Nije mi trebao pa je stajao dok kolega nije hteo da nesto stampa. Dam mu, pobode ketridze i kaze nisu ispravni. Rek oaj, otisli od stajanja... Sad sam uzeo stampac nazad i kad ga ukljucim u struju, on pocne nesto da brljvai, ide glava levo/desno, i stane u skroz desni polozaj, to je OK sto se tice stampaca. Dok za skener, cim ga ukljucim, poeri se lavo jedno 2-3 cm i onda krene da se vrati skroz dezno, dojde do kraja i onda pocne da preskace kais, i tako on vrti, i vrti par sekundi i onda stane. E onda trepcu sve tri lampice sto ima na sebi i to je to. Na kompu prijavljuje da je crni ketridz neispravan, ova 3 u boji nista, ni X ni nivo, po nekad se desi da pokaze da su do pola napunjeni, ali uglavnom samo budu sive slicice. Kad hocu da zamenim ketridz, dodje do opcije gde treba da podignem skener da bi glava dosla u polozaj za menjanje ketridza ali se ne pomera i izbaci isto na kompu... Aj da su ketridzi crkli, ali sto i skener i sto nece da mi pomeri glavu da zamenim ketridze?

[Ovu poruku je menjao ludidzora28 dana 02.11.2013. u 08:40 GMT+1]
[ ludidzora28 @ 08.11.2013. 19:07 ] @
I drugari, sta? Niko nista? Da ga bacam ili mu ima spasa?