[ Force @ 06.11.2013. 14:53 ] @
Imam jedno pitanje, pa bih voleo da mi neko odgovori ako je upoznat sa tim. Naime, 2009. godine sam pazario hosting kod godaddy i dobio sam nekoliko dolara (ne secam se koliko) facebook oglasa kao gratis na uslugu koju sam kupio. E sada, ti oglasi su se vrteli dok je bilo tih para i kada su se pare istrosile oglasi su stali. Pritom, da napomenem da nisam nikada koristio karticu na facebook-u niti sam bilo sta placao na istom.

E sada, sta je problem, pre nekoliko dana aktiviram ja karticu da bih boostovo neki post za 5 dolara na svojoj stranici i odradim ja sve to, kad ono stize mi poruka od banke da mi je facebook naplatio oko 50 dolara. Ja gledam, ne znam o cemu se radi, odem tamo na billing i vidim da mi je naplacena usluga Facebook Ads Payment za taj stari sajt koji sam koristio pre 4 godine. Odmah sam ih kontaktirao i dobio sam neki glupavi odgovor tipa, da nisu uspeli da mi naplate 2009. godine pa su sada to uradili a samo ne znam kako kada nisam nikada uplacivao nista vec sam iskoristio te gratis dolare i potrosio. Ja sam im to objasnio ali odgovora od njih nema. I sta ja da radim sada? Kome da se zalim? Jel ima neko iskustva sa tim? Ja ovo smatram kradjom.