[ Petrinja @ 08.11.2013. 08:04 ] @
Posle zavrsenih osnovnih i mastera na Masincu u roku i sagledavanja situacije i licnog primera, zakljucila sam da je u zemlji, ciji je privredni razvoj na nivou naseg, mnogo lakse naci posao u oblastima racunarskih tehnologija nego masinstva. I pretpostavljam da ce tako biti i u buducnosti.
Posto je moje interesovanje najvece za programiranje, kao najbolji izbor mi se cini Racunarstvo i infomatika - master na ETF-u. Da li neko ima iskustva sa masterom na ETF-u, a da je dosao sa drugog fakulteta (ne znam koji broj dodatnih ispita da ocekujem)?
Da li postoji jos neka skola koju preporucujete za ovu oblast? Osim gradiva, volela bi da imam i papir koji bar nesto znaci. Svako iskustvo i licno misljenje o nacinu obrazovanja u ovoj oblasti je dobrodoslo!

[Ovu poruku je menjao Petrinja dana 08.11.2013. u 11:05 GMT+1]
[ Burgos @ 08.11.2013. 10:10 ] @
Na masteru na ETFu nećeš nešto mnogo naučiti, pa prvo pogledaj plan i program istog. Za dopunske ispite, idi na sajt ETFa, upis na master studije, pa vidi spisak primljenih kandidata sa srodnih fakulteta. Nažalost, mislim da će biti dosta posla, čak iako ti komisija odobri prijavu upisa.


[ Petrinja @ 07.07.2014. 18:09 ] @
Da malo ozivim temu, posto je kod mene razmatranje upisa drugog mastera i dalje aktuelno. Ima li neko iskustva sa RAF-om, PMF-om, FON-om? Koliko se tamo dobija primenljivog znanja i kakva je mogucnost zaposljenja?
[ Dzoni103 @ 08.08.2014. 18:00 ] @
Koliko ja znam RAF je veoma cenjen, i znanje se sigurno moze steci kao i posao. Ali konkretno za master nemam nikakve informacije.